Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Vladimíra: Z testování Marťánků bylo doma velké nadšení

Hodnocení po týdnu testování

Dobry den, 

balíček s doplňkem stravy Marťánci PROimun AKUT dorazil v pořádku a překvapením byl i sirup Sinulan rote Junior s příchutí jahod!

Děti byly nemocné celý leden

Mám děti dvě a obě byly nemocné celý leden. Dcera (5 let) brala antibiotika. Dusivý kašel, rýma, vysoké horečky. Po antibiotikách jí zůstala zadní rýma. Syn (3 roky) měl také kašel a zadní rýmu, ale bez antibiotik. 

Z testování Marťánků bylo velké nadšení

Reakce dětí na Marťánky bylo velké nadšení. Marťánky znají a užívají každý den Marťánci gummy. Každý má svoji krabičku. 

První ochutnání Marťánků PROimun AKUT

Při prvním ochutnání dcera řekla, že ji nechutná příchuť jahoda a chce pomeranč. :-) Syn má jahůdku rád. Nakonec to vypili oba. Dcera teď stávkuje a nechce to, ale nakonec to stejně vypije.

Inzerce

Kašel i rýma ustály

Aplikace je jednoduchá. Směs se rychle rozpouští. Ale bonbony se u nás aplikují lépe. Účinek nemůžu posoudit, ale kašel i rýma ustály. Aspoň barvičku do tváří už dostala a není bledá jak bledule. Uvítala bych i jinou formu než rozpuštění do vody. Zatím ale reakce dobré. 

Inzerce

Děkujeme za možnost otestovat Marťánky!

Pěkný den přejí maminka Vladimíra a děti Natálka, Petřík

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den,

do testování Marťánků PROimun Akut jsem se přihlásila, protože starší dcera Nátálka (5 let) bývá často nemocná a v posledním půl roce brala 2x antibiotika. Měla vysoké teploty a hlavně suchý dráždivý kašel. K tomu se přidala i rýma, která po dobrání antibiotik přešla do zadní rýmy. 

Chtěla jsem podpořit imunitu dcery díky Marťánkům PROimun akut

Chtěla jsem podpořit její imunitu a tak jsem se rozhodla vyzkoušet Marťánci PROimun akut. Bohužel dceři to vůbec nechutnalo. Hledala jsem způsob, jak to da ní dostat bez vztekání. Napadlo mě dát to do čaje a dávku rozdělit na dvakrát. To už nebyl problém a čaj s Marťánky mi vypila. 

Kvůli střevní chřipce jsme museli testování Marťánků přerušit

V průběhu minulého týdne bohužel dostala po 3 dnech ve školce střevní virózu. Tak jsme přerušili užívání Marťánků. 

Marťánci nám pomohli od bolesti v krku

Tento týden po 2 dnech ve školce přišla s bolestí v krku. Nasadila jsem znovu Marťánci PROimun Akut a můžu říci, že během jednoho dne bylo po bolesti. Nakombinovala jsem to i s medem a vypila mi to.

Díky Marťánkům jsme nyní celá rodina zdravá

Syn (3 roky) trpěl pouze drobným nachlazením a mu Marťánci PROimun Akut chutnali a nedělalo mu to problém. Krásně to zabralo a jsme zdraví. 

Marťánky budeme i nadále užívat pro doplnění vitamínů

Celkově jsem s Marťánky PROimun Akut spokojená. Budu i nadále používat při akutnějším doplnění vitamínů. Ale preventivně budeme používat Marťánci gumm, které děti mají rádi. 

Zmírnění průběhu léčby s Marťánky

Ostatním maminkám a tatínkům bych Marťánci PROimun Akut doporučila už jen z toho důvodu, že akutně dodají vitamíny a aspoň zmírní průběh léčby.

Uvítala bych i jiné příchutě

Ráda bych uvítala i jiné příchutě a trošku méně výraznou chuť, aspoň u nás by to fungovalo. 

Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit testování a vyzkoušení. 

Děkujeme Vladimíra, Natálka a Peťulka

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Vladimíra: Z testování Marťánků bylo doma velké nadšení - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce