Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Vladimíra: Z testování Marťánků bylo doma velké nadšení

Hodnocení po týdnu testování

Dobry den, 

balíček s doplňkem stravy Marťánci PROimun AKUT dorazil v pořádku a překvapením byl i sirup Sinulan rote Junior s příchutí jahod!

Inzerce

Děti byly nemocné celý leden

Mám děti dvě a obě byly nemocné celý leden. Dcera (5 let) brala antibiotika. Dusivý kašel, rýma, vysoké horečky. Po antibiotikách jí zůstala zadní rýma. Syn (3 roky) měl také kašel a zadní rýmu, ale bez antibiotik. 

Z testování Marťánků bylo velké nadšení

Reakce dětí na Marťánky bylo velké nadšení. Marťánky znají a užívají každý den Marťánci gummy. Každý má svoji krabičku. 

Inzerce

První ochutnání Marťánků PROimun AKUT

Při prvním ochutnání dcera řekla, že ji nechutná příchuť jahoda a chce pomeranč. :-) Syn má jahůdku rád. Nakonec to vypili oba. Dcera teď stávkuje a nechce to, ale nakonec to stejně vypije.

Inzerce

Kašel i rýma ustály

Aplikace je jednoduchá. Směs se rychle rozpouští. Ale bonbony se u nás aplikují lépe. Účinek nemůžu posoudit, ale kašel i rýma ustály. Aspoň barvičku do tváří už dostala a není bledá jak bledule. Uvítala bych i jinou formu než rozpuštění do vody. Zatím ale reakce dobré. 

Inzerce

Děkujeme za možnost otestovat Marťánky!

Pěkný den přejí maminka Vladimíra a děti Natálka, Petřík

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den,

do testování Marťánků PROimun Akut jsem se přihlásila, protože starší dcera Nátálka (5 let) bývá často nemocná a v posledním půl roce brala 2x antibiotika. Měla vysoké teploty a hlavně suchý dráždivý kašel. K tomu se přidala i rýma, která po dobrání antibiotik přešla do zadní rýmy. 

Chtěla jsem podpořit imunitu dcery díky Marťánkům PROimun akut

Chtěla jsem podpořit její imunitu a tak jsem se rozhodla vyzkoušet Marťánci PROimun akut. Bohužel dceři to vůbec nechutnalo. Hledala jsem způsob, jak to da ní dostat bez vztekání. Napadlo mě dát to do čaje a dávku rozdělit na dvakrát. To už nebyl problém a čaj s Marťánky mi vypila. 

Kvůli střevní chřipce jsme museli testování Marťánků přerušit

V průběhu minulého týdne bohužel dostala po 3 dnech ve školce střevní virózu. Tak jsme přerušili užívání Marťánků. 

Marťánci nám pomohli od bolesti v krku

Tento týden po 2 dnech ve školce přišla s bolestí v krku. Nasadila jsem znovu Marťánci PROimun Akut a můžu říci, že během jednoho dne bylo po bolesti. Nakombinovala jsem to i s medem a vypila mi to.

Díky Marťánkům jsme nyní celá rodina zdravá

Syn (3 roky) trpěl pouze drobným nachlazením a mu Marťánci PROimun Akut chutnali a nedělalo mu to problém. Krásně to zabralo a jsme zdraví. 

Marťánky budeme i nadále užívat pro doplnění vitamínů

Celkově jsem s Marťánky PROimun Akut spokojená. Budu i nadále používat při akutnějším doplnění vitamínů. Ale preventivně budeme používat Marťánci gumm, které děti mají rádi. 

Zmírnění průběhu léčby s Marťánky

Ostatním maminkám a tatínkům bych Marťánci PROimun Akut doporučila už jen z toho důvodu, že akutně dodají vitamíny a aspoň zmírní průběh léčby.

Uvítala bych i jiné příchutě

Ráda bych uvítala i jiné příchutě a trošku méně výraznou chuť, aspoň u nás by to fungovalo. 

Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit testování a vyzkoušení. 

Děkujeme Vladimíra, Natálka a Peťulka

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Vladimíra: Z testování Marťánků bylo doma velké nadšení - diskuze

Poradna

Dobrý den, v květnu mi končí rodičovská dovolená do 3 let dítěte a zatím nejsem těhotná. Smlouvu u bývalého zaměstnavatele mám do konce září. Ráda bych tedy nastoupila do práce na částečný úvazek. Chápu to správně tak, že pokud půjdu k původnímu zaměstnavateli, příští potenciální PPM by byla ve stejné výši jako u prvního dítěte, ačkoliv mezitím budu pracovat několik měsíců na částečný úvazek, kdežto pokud bych šla do nového zaměstnání, tak by se mi tento částečný úvazek počítal do nové PPM a byla by tedy nejspíš nižší? Moc děkuji za info!

Dobrý den,

pokud v době nástupu na další peněžitou pomoc v mateřství bude trvat stále stejné zaměstnání a nástup bude do 4 let dítěte, nebude mít částečný úvazek negativní vliv na výši PPM. Pro výpočet výše PPM se použije denní vyměřovací základ pro předchozí PPM, pokud je vyšší než aktuální. Pokud by ale pracovní poměr skončil a nastupovala byste v ochranné lhůtě, vypočítala by se PPM z částečného úvazku. Pokud budete pracovat v novém zaměstnání, bude se PPM počítat z tohoto nového zaměstnání.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 26.01.2022, 18:00
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×