Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Vladimíra: Z testování Marťánků bylo doma velké nadšení

Hodnocení po týdnu testování

Dobry den, 

balíček s doplňkem stravy Marťánci PROimun AKUT dorazil v pořádku a překvapením byl i sirup Sinulan rote Junior s příchutí jahod!

Inzerce

Děti byly nemocné celý leden

Mám děti dvě a obě byly nemocné celý leden. Dcera (5 let) brala antibiotika. Dusivý kašel, rýma, vysoké horečky. Po antibiotikách jí zůstala zadní rýma. Syn (3 roky) měl také kašel a zadní rýmu, ale bez antibiotik. 

Z testování Marťánků bylo velké nadšení

Reakce dětí na Marťánky bylo velké nadšení. Marťánky znají a užívají každý den Marťánci gummy. Každý má svoji krabičku. 

Inzerce

První ochutnání Marťánků PROimun AKUT

Při prvním ochutnání dcera řekla, že ji nechutná příchuť jahoda a chce pomeranč. :-) Syn má jahůdku rád. Nakonec to vypili oba. Dcera teď stávkuje a nechce to, ale nakonec to stejně vypije.

Inzerce

Kašel i rýma ustály

Aplikace je jednoduchá. Směs se rychle rozpouští. Ale bonbony se u nás aplikují lépe. Účinek nemůžu posoudit, ale kašel i rýma ustály. Aspoň barvičku do tváří už dostala a není bledá jak bledule. Uvítala bych i jinou formu než rozpuštění do vody. Zatím ale reakce dobré. 

Inzerce

Děkujeme za možnost otestovat Marťánky!

Pěkný den přejí maminka Vladimíra a děti Natálka, Petřík

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den,

do testování Marťánků PROimun Akut jsem se přihlásila, protože starší dcera Nátálka (5 let) bývá často nemocná a v posledním půl roce brala 2x antibiotika. Měla vysoké teploty a hlavně suchý dráždivý kašel. K tomu se přidala i rýma, která po dobrání antibiotik přešla do zadní rýmy. 

Chtěla jsem podpořit imunitu dcery díky Marťánkům PROimun akut

Chtěla jsem podpořit její imunitu a tak jsem se rozhodla vyzkoušet Marťánci PROimun akut. Bohužel dceři to vůbec nechutnalo. Hledala jsem způsob, jak to da ní dostat bez vztekání. Napadlo mě dát to do čaje a dávku rozdělit na dvakrát. To už nebyl problém a čaj s Marťánky mi vypila. 

Kvůli střevní chřipce jsme museli testování Marťánků přerušit

V průběhu minulého týdne bohužel dostala po 3 dnech ve školce střevní virózu. Tak jsme přerušili užívání Marťánků. 

Marťánci nám pomohli od bolesti v krku

Tento týden po 2 dnech ve školce přišla s bolestí v krku. Nasadila jsem znovu Marťánci PROimun Akut a můžu říci, že během jednoho dne bylo po bolesti. Nakombinovala jsem to i s medem a vypila mi to.

Díky Marťánkům jsme nyní celá rodina zdravá

Syn (3 roky) trpěl pouze drobným nachlazením a mu Marťánci PROimun Akut chutnali a nedělalo mu to problém. Krásně to zabralo a jsme zdraví. 

Marťánky budeme i nadále užívat pro doplnění vitamínů

Celkově jsem s Marťánky PROimun Akut spokojená. Budu i nadále používat při akutnějším doplnění vitamínů. Ale preventivně budeme používat Marťánci gumm, které děti mají rádi. 

Zmírnění průběhu léčby s Marťánky

Ostatním maminkám a tatínkům bych Marťánci PROimun Akut doporučila už jen z toho důvodu, že akutně dodají vitamíny a aspoň zmírní průběh léčby.

Uvítala bych i jiné příchutě

Ráda bych uvítala i jiné příchutě a trošku méně výraznou chuť, aspoň u nás by to fungovalo. 

Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit testování a vyzkoušení. 

Děkujeme Vladimíra, Natálka a Peťulka

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Vladimíra: Z testování Marťánků bylo doma velké nadšení - diskuze

Poradna

Dobrý den,
V Srpnu 2019 jsem nastoupila na materskou a od března 2020 pobírá rodičovský příspěvek, který jsem si rozlozila na 2 roky. Můj zaměstnavatel mi nabízí zkrácený úvazek. Jelikož s manželem chceme ještě druhé dítě, mám dotaz ohledně výpočtu ppm. Pokud budu pracovat na zkrácený úvazek při rodičovské dovolené a na jaře 2022 by se nám narodilo druhé dítě, z čeho se bude vypočítávat ppm? Žezdy, kterou jsem pobirala před prvnim dítětem a nebo z toho zkraceneho úvazku? Děkuji!

Dobrý den,
pokud na další peněžitou pomoc v mateřství (PPM) nastoupíte do 4 let předchozího dítěte a za trvání stejného zaměstnání, použije se pro výpočet PPM denní vyměřovací základ pro předchozí PPM, pokud je vyšší než aktuální denní vyměřovací základ. Pokud chcete vykonávat stejný druh práce, je potřeba ukončit rodičovskou dovolenou (na rodičovský příspěvek to však nemá vliv).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 16.01.2021, 10:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce