Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Vladimíra: Z testování Marťánků bylo doma velké nadšení

Hodnocení po týdnu testování

Dobry den, 

balíček s doplňkem stravy Marťánci PROimun AKUT dorazil v pořádku a překvapením byl i sirup Sinulan rote Junior s příchutí jahod!

Inzerce

Děti byly nemocné celý leden

Mám děti dvě a obě byly nemocné celý leden. Dcera (5 let) brala antibiotika. Dusivý kašel, rýma, vysoké horečky. Po antibiotikách jí zůstala zadní rýma. Syn (3 roky) měl také kašel a zadní rýmu, ale bez antibiotik. 

Z testování Marťánků bylo velké nadšení

Reakce dětí na Marťánky bylo velké nadšení. Marťánky znají a užívají každý den Marťánci gummy. Každý má svoji krabičku. 

Inzerce

První ochutnání Marťánků PROimun AKUT

Při prvním ochutnání dcera řekla, že ji nechutná příchuť jahoda a chce pomeranč. :-) Syn má jahůdku rád. Nakonec to vypili oba. Dcera teď stávkuje a nechce to, ale nakonec to stejně vypije.

Inzerce

Kašel i rýma ustály

Aplikace je jednoduchá. Směs se rychle rozpouští. Ale bonbony se u nás aplikují lépe. Účinek nemůžu posoudit, ale kašel i rýma ustály. Aspoň barvičku do tváří už dostala a není bledá jak bledule. Uvítala bych i jinou formu než rozpuštění do vody. Zatím ale reakce dobré. 

Inzerce

Děkujeme za možnost otestovat Marťánky!

Pěkný den přejí maminka Vladimíra a děti Natálka, Petřík

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den,

do testování Marťánků PROimun Akut jsem se přihlásila, protože starší dcera Nátálka (5 let) bývá často nemocná a v posledním půl roce brala 2x antibiotika. Měla vysoké teploty a hlavně suchý dráždivý kašel. K tomu se přidala i rýma, která po dobrání antibiotik přešla do zadní rýmy. 

Chtěla jsem podpořit imunitu dcery díky Marťánkům PROimun akut

Chtěla jsem podpořit její imunitu a tak jsem se rozhodla vyzkoušet Marťánci PROimun akut. Bohužel dceři to vůbec nechutnalo. Hledala jsem způsob, jak to da ní dostat bez vztekání. Napadlo mě dát to do čaje a dávku rozdělit na dvakrát. To už nebyl problém a čaj s Marťánky mi vypila. 

Kvůli střevní chřipce jsme museli testování Marťánků přerušit

V průběhu minulého týdne bohužel dostala po 3 dnech ve školce střevní virózu. Tak jsme přerušili užívání Marťánků. 

Marťánci nám pomohli od bolesti v krku

Tento týden po 2 dnech ve školce přišla s bolestí v krku. Nasadila jsem znovu Marťánci PROimun Akut a můžu říci, že během jednoho dne bylo po bolesti. Nakombinovala jsem to i s medem a vypila mi to.

Díky Marťánkům jsme nyní celá rodina zdravá

Syn (3 roky) trpěl pouze drobným nachlazením a mu Marťánci PROimun Akut chutnali a nedělalo mu to problém. Krásně to zabralo a jsme zdraví. 

Marťánky budeme i nadále užívat pro doplnění vitamínů

Celkově jsem s Marťánky PROimun Akut spokojená. Budu i nadále používat při akutnějším doplnění vitamínů. Ale preventivně budeme používat Marťánci gumm, které děti mají rádi. 

Zmírnění průběhu léčby s Marťánky

Ostatním maminkám a tatínkům bych Marťánci PROimun Akut doporučila už jen z toho důvodu, že akutně dodají vitamíny a aspoň zmírní průběh léčby.

Uvítala bych i jiné příchutě

Ráda bych uvítala i jiné příchutě a trošku méně výraznou chuť, aspoň u nás by to fungovalo. 

Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit testování a vyzkoušení. 

Děkujeme Vladimíra, Natálka a Peťulka

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Vladimíra: Z testování Marťánků bylo doma velké nadšení - diskuze

Poradna

Zoubky a bolesti bříška

| Kristyna52 | 27.03.2020, 09:48

Dobrý den paní doktorko, mám holčičku 7,5 měsíce, na UM, příkrmy má už od 5.měsíce. Malá zatím nemá žádný zoubek. V posledním měsíci začala být více protivná a v posledním týdnu je to hrozné. Přes den když jde spát hrozně pláče, už ani v kočárku mi nechce spát. Často se když je na zádíčkách se propíná a když usne tak má kolikrát i takové záškuby. Minulý týden měla i průjem ale ten už přešel opět do tuhé stolice. Má ale kolikrát problém s větry, jako kdyby jí to moc nešlo ven. Teploty nemá. Najeli jsme na Nutrilon 2 a začala mi po mléku (i v noci někdy) trochu ublinkávat. Jinak příkrmy bez problému. Chci se zeptat, mám toto připisovat k růstu zoubků, nebo to může být něco jiného? Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den. Problémy bych více přisuzovala větrům, přidejte lactobacil a Espumisan.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 27.03.2020, 09:29
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce