Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Alena: Doufáme, že nám Marťánci pomohou k návratu do školky

Hodnocení po týdnu testování

Dobrý den,

balíček s doplňkem stravy Marťánci PROimun AKUT dorazil v pořádku, a překvapivě rychle. 

Velké překvapení v balíčku

Velké překvapení bylo, že součástí balíčku byl i sirup Sinulan Forte pro děti s jahodovou příchutí.

Hledala jsem doplněk stravy k posílení imunity

Mám dvě malé princezny Elišku (3 roky) a Aničku (3 měsíce). Testování nám přišlo v tuto dobu opravdu vhod. Eliška začala chodit do školky, a jak už to v tomto období bývá, začala doba chřipek a rýmy. Eliška byla nemocná doposud zatím jen párkrát, a díkybohu jen s rýmou.

Bohužel se nám teď nevyhnulo, že jsme díky rýmě skončili na pohotovosti se zánětem středního ucha.

Hledala jsem tedy nějaký doplněk stravy, který by nám pomohl k posílení imunity ještě víc, a ulehčil Elišce nástup mezi nové kamarády a kamarádky. 

Inzerce

S Marťánky máme velmi dobré zkušenosti

S doplňky od Marťánků máme velmi dobré zkušenosti (Eliška má doma Marťánky Futura pro děti ve věku 3-6 let).

Proto když dostala další krabičku s Marťánky, těšila se, až nápoj vyzkouší.

Inzerce

Nápoj Marťánci PROimun AKUT se v horké vodě hezky rozpustil a je chutný

Ze začátku dcera koukala, že dostala do hrnečku teplý nápoj, když je zvyklá na cucavé tablety, ale po prvním ochutnání už se těšila, až si dá zase. Nápoj se v horké vodě hezky rozpustil, a i chuťově je dobrý.

Doufáme, že nám Marťánci a Sinulan pomohou k návratu do školky

Musím zaklepat, momentálně je od rýmy pokoj, ale čeká nás návrat zpět do školky, tak spoléháme na Marťánky a sirup Sinulan Forte, že nám s tím pomůže.

Prozatím se s vámi loučíme, 

Maminka Alena s dcerou Eliškou 

Hodnocení po měsíci testování

Milé maminky,

ráda bych se s vámi podělila o další poznatky z našeho testování Marťánků PROimun AKUT.

Virová nákaza postihla celou naší rodinu

Po pár dnech nástupu zpět do školky Eliška dostala nejprve lehkou rýmu, a pak se přidala i horečka. Horečka a rýma se nakonec zhoršila (byla až nad 39°), proto jsme musely k lékaři, kde dle CRP šlo o virovou nákazu, a dostala antibiotické kapky do nosu. Jelikož teploty a rýma stále neustupovaly, nakonec jsme skončili na pohotovosti a ORL opět s bolestí ouška, a antibiotikům se Eliška nevyhnula. Tento hnusný bacil nakonec obešel (kromě naší nejmladší holčičky, která je kojená) všechny u nás doma. 

Trvání nemoci bylo díky užíváním Marťánkům kratší

I přesto, že byla Eliška nemocná, si myslím, že díky Marťánkům bylo trvání nemoci kratší než před užíváním nápoje a sirupu Sinulan forte. Ten Elišce velmi pomohl, a i přes teplotu ráno vyžadovala sladkou lžičku sirupu. 

Pokračujeme v užívání Marťánků Futura

Po doužívání sáčků jsme opět pokračovali v užívání Marťánku Futura pro děti od 3-6 let.

Ocenila bych více sáčku v balení, díky kladné zkušenosti Marťánky ráda znovu zakoupím

Jsem si jistá, že testování Marťánků PROimun AKUT a sirupu Sinulan Elišce velmi pomohlo, a určitě je ráda v lékárně zakoupím. Jen bych i ocenila, kdyby sáčků v balení bylo třeba větší množství.

Moc děkuji za možnost si výrobky vyzkoušet a Marťánky a sirup Sinulan forte můžu jen a jen doporučit. 

S pozdravem

Maminka Alena a dcera Eliška

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Alena: Doufáme, že nám Marťánci pomohou k návratu do školky - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce