Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Alena: Doufáme, že nám Marťánci pomohou k návratu do školky

Hodnocení po týdnu testování

Dobrý den,

balíček s doplňkem stravy Marťánci PROimun AKUT dorazil v pořádku, a překvapivě rychle. 

Velké překvapení v balíčku

Velké překvapení bylo, že součástí balíčku byl i sirup Sinulan Forte pro děti s jahodovou příchutí.

Inzerce

Hledala jsem doplněk stravy k posílení imunity

Mám dvě malé princezny Elišku (3 roky) a Aničku (3 měsíce). Testování nám přišlo v tuto dobu opravdu vhod. Eliška začala chodit do školky, a jak už to v tomto období bývá, začala doba chřipek a rýmy. Eliška byla nemocná doposud zatím jen párkrát, a díkybohu jen s rýmou.

Bohužel se nám teď nevyhnulo, že jsme díky rýmě skončili na pohotovosti se zánětem středního ucha.

Hledala jsem tedy nějaký doplněk stravy, který by nám pomohl k posílení imunity ještě víc, a ulehčil Elišce nástup mezi nové kamarády a kamarádky. 

Inzerce

S Marťánky máme velmi dobré zkušenosti

S doplňky od Marťánků máme velmi dobré zkušenosti (Eliška má doma Marťánky Futura pro děti ve věku 3-6 let).

Proto když dostala další krabičku s Marťánky, těšila se, až nápoj vyzkouší.

Inzerce

Nápoj Marťánci PROimun AKUT se v horké vodě hezky rozpustil a je chutný

Ze začátku dcera koukala, že dostala do hrnečku teplý nápoj, když je zvyklá na cucavé tablety, ale po prvním ochutnání už se těšila, až si dá zase. Nápoj se v horké vodě hezky rozpustil, a i chuťově je dobrý.

Doufáme, že nám Marťánci a Sinulan pomohou k návratu do školky

Musím zaklepat, momentálně je od rýmy pokoj, ale čeká nás návrat zpět do školky, tak spoléháme na Marťánky a sirup Sinulan Forte, že nám s tím pomůže.

Prozatím se s vámi loučíme, 

Maminka Alena s dcerou Eliškou 

Hodnocení po měsíci testování

Milé maminky,

ráda bych se s vámi podělila o další poznatky z našeho testování Marťánků PROimun AKUT.

Virová nákaza postihla celou naší rodinu

Po pár dnech nástupu zpět do školky Eliška dostala nejprve lehkou rýmu, a pak se přidala i horečka. Horečka a rýma se nakonec zhoršila (byla až nad 39°), proto jsme musely k lékaři, kde dle CRP šlo o virovou nákazu, a dostala antibiotické kapky do nosu. Jelikož teploty a rýma stále neustupovaly, nakonec jsme skončili na pohotovosti a ORL opět s bolestí ouška, a antibiotikům se Eliška nevyhnula. Tento hnusný bacil nakonec obešel (kromě naší nejmladší holčičky, která je kojená) všechny u nás doma. 

Trvání nemoci bylo díky užíváním Marťánkům kratší

I přesto, že byla Eliška nemocná, si myslím, že díky Marťánkům bylo trvání nemoci kratší než před užíváním nápoje a sirupu Sinulan forte. Ten Elišce velmi pomohl, a i přes teplotu ráno vyžadovala sladkou lžičku sirupu. 

Pokračujeme v užívání Marťánků Futura

Po doužívání sáčků jsme opět pokračovali v užívání Marťánku Futura pro děti od 3-6 let.

Ocenila bych více sáčku v balení, díky kladné zkušenosti Marťánky ráda znovu zakoupím

Jsem si jistá, že testování Marťánků PROimun AKUT a sirupu Sinulan Elišce velmi pomohlo, a určitě je ráda v lékárně zakoupím. Jen bych i ocenila, kdyby sáčků v balení bylo třeba větší množství.

Moc děkuji za možnost si výrobky vyzkoušet a Marťánky a sirup Sinulan forte můžu jen a jen doporučit. 

S pozdravem

Maminka Alena a dcera Eliška

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Alena: Doufáme, že nám Marťánci pomohou k návratu do školky - diskuze

Poradna

Blokace při čůrání

| Martinkaaa | 13.07.2020, 14:06

Dobrý den, mám dvouletou dceru a řešíme tisíckrát omýlaný nočník. Postavila si hlavu, že prostě na nočník, ani na záchod čůrat nebude. Při bezplenkové metodě se prostě někam schová a udělá jakoukoli potřebu do kalhot, či kalhotek. Většinou zahlásí až je vše vykonáno. Já mám pocit, že bych to měla nechat na ní, až sama řekne předem a bude chtít čůrat, či kakat na nočníkk, nebo na záchod sama. Bohužel bydlíme dvougeneračně a dcerka musí neustále poslouchat od svých prarodičů: ´´Máš chodit na nočník, a fuj fuj styď se, taková velká a má plínu.´´ a tak podobně. Myslíte, že toto může být důvod, proč se tak zablokovala? Pokud mi potvrdíte, že na tom něco je, ráda jim to totiž zatrhnu.
Díky a srdečně zdravím.
Martina.

Dobrý den, nervový systém každého dítěte vyzrává individuálně a právě připravenost pro ovládání vyměšování je věc zralosti nervového systému, s inteligencí dítěte ani s nějakým vývojovým opožďováním nesouvisí. Na dceru proto netlačte, nejlepší by v této vámi popisované situaci asi bylo nácvik na nočník úplně přerušit, nechat jí pleny a vyčkat buď na její signály, nebo cca třeba po měsíci vysazování na nočník opět vyzkoušet. Jinak platí, že připravené dítě se konání potřeby na nočník či některé děti raději na záchod naučí v průběhu cca jednoho týdne. Nepřiměřený nátlak na dítě, které ještě není připraveno ovládat vyměšovací ústrojí může vést k jeho neurotizaci či případně blokaci nácviku a přinášet právě opačný efekt, než kterého chceme docílit. To že dcerka hlásí po vykonání potřeby je již předstupeň úspěchu, začíná si uvědomovat, že potřebu vykonává, jen ji ještě nedokáže účinně ovládat. Přeji hodně trpělivosti při nácviku chození na nočník a také při vyjednávání s prarodiči. Mgr. Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 13.07.2020, 16:03
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce