Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Petra: Už po třech dnech užívání Marťánků se synův kašel a rýma začaly zlepšovat

Hodnocení po týdnu testování

Milí čtenáři,

do testování Marťánků jsem se přihlásila, protože náš syn (4,5 roku) je neustále nemocný. Pořád ho trápí rýma a kašel. 

Syn trpí na časté bronchitidy

Syn je od 1,5 roku sledován na alergologii pro opakující se bronchitidy, alergie zatím žádné prokázané nemá, jen má lehkou formu astmatu. 

Inzerce

Pobyt v lázních a probiotika

Od začátku školního roku nevydržel ve školce celý týden. Většinou se třetí den objevila rýma a další den začal kašel. Už byl i dvakrát v lázních, což pomohlo cca na půl roku, dostává probiotika, zkoušeli jsme i vitamíny a domácí rakytníkový a jitrocelový sirup, ale také bez většího efektu. 

Dárek v podobě sirupu Sinulan Forte

Po rozbalení balíčku jsem byla velmi překvapená, že kromě Marťánků jsme dostali také sirup Sinulan Forte Junior na podporu imunity dýchacích cest. 

Nápoj Marťánci PROimun AKUT voní krásně po malinách

Ihned jsme se vrhli na testování Marťánků. V balení je 5 sáčků pro přípravu nápoje. Užívá se každý den jeden sáček, který se jednoduše rozpustí v teplé vodě. Stačí nasypat do hrnečku, zalít vodou a zamíchat, nedělá žádné hrudky. Nápoj voní krásně po malinách. Připravovala jsem jej synovi místo čaje ke snídani a moc mu chutnal. Jen nám nápoj připadal dost kyselý, takže jsem ho lehce přisladila malou lžičkou medu.

Inzerce

Už po třech dnech užívání Marťánků se synův kašel a rýma začaly zlepšovat

Když jsme obdrželi testovací balení Marťánků PROimun AKUT, syn byl už druhý týden doma s rýmou a kašlem, který se vůbec nelepšil. Marťánky PROimun AKUT jsem znala jen z reklamy v televizi a po zjištění, že se jedná pouze o pěti denní kůru, jsem byla trochu skeptická. Už po třech dnech užívání se ale synův kašel a rýma začaly zlepšovat, což pro mě bylo velké překvapení. 

Inzerce

Syn je ve školce už třetí den a zatím to nevypadá, že by se měla rýma nebo kašel objevit. 

Maminka Petra

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den, 

po pár dnech ve školce Páťa opět dostal rýmu a následně kašel. 

Syn měl bakterii Stafylokoka, dostal antibiotické kapky do nosu

To, že se rýma opět vrátila, mě donutilo jít se synem k naší doktorce a požádat ji o provedení výtěru z nosu. Výsledky ukázaly, že syn má v nose bakterii Stafylokoka, takže dostal antibiotické kapky do nosu. Proto se mu pravděpodobně rýma neustále vracela. 

Průběh nemoci byl díky Marťánků mírnější

Ovšem průběh nemoci byl minimálně o 50 % mírnější než před užíváním Marťánků. Což je pro mě velký úspěch! Běžně trvalo asi 14 dní, než se syn z nemoci dostal, tentokrát po 5 dnech byl téměř v pořádku.

Jsem přesvědčená, že Marťánci opravdu pomohli a budeme užívat i nadále

I přes to, že syn byl po testování Marťanků nemocný, jsem přesvědčená, že opravdu pomohli a určitě je zakoupíme. Bohužel jsem nikde nenašla informaci, jak často se mohou Marťánci PROimun AKUT podávat. 

Každopádně Marťánky PROimun AKUT mohu jen doporučit! 

Maminka Petra

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Petra: Už po třech dnech užívání Marťánků se synův kašel a rýma začaly zlepšovat - diskuze

Poradna

Nočník

| Vlavl | dnes, 12:03

Dobrý den, kdy je prosim z psychologického hlediska nejlepší doba ucit dite na nocnik? Kdy jiz ovlada vymesovani?
Dekuji

Dobrý den, nervový systém každého dítěte vyzrává individuálně, každé dítě je jedinečné, každé dítě tedy může začít ovládat své vyměšování v jinou dobu. Obecně lze říci, že vhodná doba na učení dítěte na nočník je  mezi cca 18 měsíci až 2 roky. Jedním ze signálů, že dítě již může být připravené je, že dokáže zůstat delší dobu suché a zadržet větší množství moči (má suchou plenu a pak vymočí větší množství moči). Zároveň je potřeba, aby bylo na takové rozumové úrovni (např. schopno splnit jednoduché pokyny), aby nácviku porozumělo a porozumělo či umělo vykonávání potřeby nějak pojmenovat (např. ee). Na dítě netlačte, rozhodně za případné nehody netrestejte, posilujte jej v tom, co se již podařilo. Nesrovnávejte svoje dítě s jinými dětmi (co se jednomu dítěti daří v 18 měsících, to jiné může zvládnout třeba až ve 3 letech). U učení na nočník se jedná o zralost nervového systému, nikoliv o projev vyššího či nižšího intelektu nebo opoždění ve vývoji. Přeji hodně trpělivosti v nácviku. Mgr. Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | dnes, 12:40
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce