Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Petra: Už po třech dnech užívání Marťánků se synův kašel a rýma začaly zlepšovat

Hodnocení po týdnu testování

Milí čtenáři,

do testování Marťánků jsem se přihlásila, protože náš syn (4,5 roku) je neustále nemocný. Pořád ho trápí rýma a kašel. 

Syn trpí na časté bronchitidy

Syn je od 1,5 roku sledován na alergologii pro opakující se bronchitidy, alergie zatím žádné prokázané nemá, jen má lehkou formu astmatu. 

Inzerce

Pobyt v lázních a probiotika

Od začátku školního roku nevydržel ve školce celý týden. Většinou se třetí den objevila rýma a další den začal kašel. Už byl i dvakrát v lázních, což pomohlo cca na půl roku, dostává probiotika, zkoušeli jsme i vitamíny a domácí rakytníkový a jitrocelový sirup, ale také bez většího efektu. 

Dárek v podobě sirupu Sinulan Forte

Po rozbalení balíčku jsem byla velmi překvapená, že kromě Marťánků jsme dostali také sirup Sinulan Forte Junior na podporu imunity dýchacích cest. 

Inzerce

Nápoj Marťánci PROimun AKUT voní krásně po malinách

Ihned jsme se vrhli na testování Marťánků. V balení je 5 sáčků pro přípravu nápoje. Užívá se každý den jeden sáček, který se jednoduše rozpustí v teplé vodě. Stačí nasypat do hrnečku, zalít vodou a zamíchat, nedělá žádné hrudky. Nápoj voní krásně po malinách. Připravovala jsem jej synovi místo čaje ke snídani a moc mu chutnal. Jen nám nápoj připadal dost kyselý, takže jsem ho lehce přisladila malou lžičkou medu.

Inzerce

Už po třech dnech užívání Marťánků se synův kašel a rýma začaly zlepšovat

Když jsme obdrželi testovací balení Marťánků PROimun AKUT, syn byl už druhý týden doma s rýmou a kašlem, který se vůbec nelepšil. Marťánky PROimun AKUT jsem znala jen z reklamy v televizi a po zjištění, že se jedná pouze o pěti denní kůru, jsem byla trochu skeptická. Už po třech dnech užívání se ale synův kašel a rýma začaly zlepšovat, což pro mě bylo velké překvapení. 

Inzerce

Syn je ve školce už třetí den a zatím to nevypadá, že by se měla rýma nebo kašel objevit. 

Maminka Petra

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den, 

po pár dnech ve školce Páťa opět dostal rýmu a následně kašel. 

Syn měl bakterii Stafylokoka, dostal antibiotické kapky do nosu

To, že se rýma opět vrátila, mě donutilo jít se synem k naší doktorce a požádat ji o provedení výtěru z nosu. Výsledky ukázaly, že syn má v nose bakterii Stafylokoka, takže dostal antibiotické kapky do nosu. Proto se mu pravděpodobně rýma neustále vracela. 

Průběh nemoci byl díky Marťánků mírnější

Ovšem průběh nemoci byl minimálně o 50 % mírnější než před užíváním Marťánků. Což je pro mě velký úspěch! Běžně trvalo asi 14 dní, než se syn z nemoci dostal, tentokrát po 5 dnech byl téměř v pořádku.

Jsem přesvědčená, že Marťánci opravdu pomohli a budeme užívat i nadále

I přes to, že syn byl po testování Marťanků nemocný, jsem přesvědčená, že opravdu pomohli a určitě je zakoupíme. Bohužel jsem nikde nenašla informaci, jak často se mohou Marťánci PROimun AKUT podávat. 

Každopádně Marťánky PROimun AKUT mohu jen doporučit! 

Maminka Petra

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Petra: Už po třech dnech užívání Marťánků se synův kašel a rýma začaly zlepšovat - diskuze

Poradna

Dobry den,
zazadala jsem si u zamestnavatele o prodlouzeni rodicovske dovolene do ctyr let veku ditete. Cerpani rodicovskeho prispevku mam rozlozeno take do ctyr let veku ditete. Zamestnavatel mi prodlouzeni predbezne prislibil, ale v souvislosti s covidem se situace meni kazdym dnem, a jeho souhlas ted neni uz jisty. Muj dotaz je nasledujici: pokud mi zamestnavatel rd neprodlouzi (na coz ma narok) a ukonci se mnou pracovni pomer, mam se hlasit na pracovni urad jako nezamestnana a budu pobirat podporu v nezamestnanosti? Nebo nemam nic delat po dobu cerpani rodicovskeho prispevku a dal budu vedena jako na rodicovske dovolene?
Predem dekuji za odpoved.

Dobrý den,
na rodičovské dovolené je možné být nejvýše do 3 let věku dítěte. Pokud potřebujete být doma déle, musíte se se zaměstnavatelem domluvit na neplaceném volnu. Pokud zaměstnavatel s neplaceným volnem nebude souhlasit, budete muset podat výpověď Vy nebo se dohodnout se zaměstnavatelem na ukončení pracovního poměru dohodou, jelikož překážka v nástupu je na Vaší straně (pokud tedy zaměstnavatel nemá jiný důvod k výpovědi, o kterém nepíšete). Po skončení pracovního poměru se nemusíte hlásit na úřad práce. Po dobu čerpání rodičovského příspěvku budete dále státním pojištěncem, je ale potřeba to zdravotní pojišťovně oznámit do 8 dnů od konce pracovního poměru. Pokud budete hledat práci, můžete se registrovat na úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání a čerpat podporu v nezaměstnanosti.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 23.01.2021, 16:21
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce