Inzerce
Inzerce
Inzerce

Testování Hami Disney Ovocný koktejl

Hami Disney Princess ovocná kapsička Ovocný koktejl

Dopřejte svému malému objeviteli pohádkovou svačinku! Která malá holčička by se na chvilku nechtěla stát malou mořskou vílou, Locikou nebo Popelkou? Se střevíčkem nebo bez, tahle sváča bude chutnat každé malé princezně! 

Děti milují lahodnou a sladkou chuť ovoce a maminky zase ocení ovoce jako zdroj vitamínů a sacharidů. Hami kapsičky jsou ideálním společníkem na cesty, kdy si Váš drobeček může snadno a rychle pochutnat na ovocné svačince. Navíc při mlsání trénuje i jemnou motoriku.

Inzerce

Hami Disney Cars ovocná kapsička Ovocný koktejl

Ke startu – připravit – pozor – teď! Myslíme i na malé milovníky rychlých kol a lahodnými chutěmi ovocných Hami kapsiček je provedou oblíbené postavičky z pohádky Cars! 

Inzerce

Co v Hami kapsičce najdete?

- pasterovaný ovocný příkrm pro děti od ukončeného 9. měsíce

- bez přídavku cukrů (obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry)

Inzerce

- bez lepku

- nezahuštěno přidanými škroby

Inzerce

- 100 % bez konzervantů (dle zákona)

- 1 kapsička obsahuje: 3/4 jablíčka, 1 plátek hrušky, 2 plátky banánu, 3/4 meruňky

A jak kapsičky hodnotí maminky?

Kapsičky nejsou zahuštěny škrobem

Tahle příchuť byla ta nejlepší. Chutnala i mně. Oceňuji, že jsou kapsičky bez přídavku cukrů a nejsou zahuštěny škrobem. 

Maminka Adéla se synem Maxíkem

S kamarádem se dcera o kapsičku dokonce přetahovala

Kapsičku Ovocného koktejlu jsme si vzaly s sebou do parku na piknik s Leontýnky kamarádem. Po rozdělání ochutnali oba a moc jim chutnala kombinace jablko, hruška, banán, meruňka. Troufla bych si říct, že se o ni lehce přetahovali, kdo ji vycucne jako první, což je známka toho, že byla její chuť skvělá!

Maminka Denisa s dcerou Leontýnkou

Kapsička voněla po ovoci

Dcerka si kapsičku přibalila do batůžku jako svačinku, když jsme vyrazili za zábavou na zahradu. Bez řečí si ji vzala a pustila se do ní. Po nějaké chvilce se na mě dcerka otočila a řekla: ,,Mami, mňam!“ a pokračovala dál. Kapsička voněla po ovoci a konzistence byla taky dobrá, hustá, nikde netekla a malá ji zbaštila celou.

Maminka Hana s dcerou Dominikou

Díky rozmanitosti druhů ovoce pro syna byla kapsička asi nejchutnější

Tato kapsička měla u Vojtíška největší úspěch a stala se pro nás oba favoritem. Díky rozmanitosti druhů ovoce pro něj byla asi nejchutnější a neměl problém ji sníst celou najednou. Obsahem přesnídávky je jablko, hruška, banán a meruňka. Velmi povedená kombinace ovoce. Obsahuje 100 % ovoce a přirozeně se vyskytující cukry. Přesnídávka není zahuštěna škroby a neobsahuje konzervanty.

Maminka Hana se synem Vojtíškem 

Čarovný ovocný koktejl očaroval dceru na první pohled

Dcerka si s chutí dala Čarovný ovocný koktejl, který ji očaroval na první pohled. Moc se jí líbil design i název, a hlavně jí příchuť moc chutnala.

Maminka Adriana

Oceňujeme velký podíl ovoce a vitamín C

Kapsičky nám moc chutnaly. Nejvíce ovocný koktejl. Oceňujeme velké balení, není hned snězená. Také správnou hustotu, neteče. Mají výbornou sladkou chuť, nejsou přeslazené, kyselé a hrubé. Oceňujeme velký podíl ovoce a vitamín C.

Maminka Jana se synem Davídkem a dcerou Lindou

Složení, díky kterému mají obě děti více energie na všechny rošťárny

Čarovný ovocný koktejl obsahuje naše oblíbené jablíčko s hruškou a také banán a meruňku, je o něco sytější a klouže do bříška jedna radost. Meruňka byla jako jedna z ingrediencí skvělý nápad, krásně celou kapsičku oživila, a banán ji udělal výživnější. Stejně tak dobrý je i Ovocný koktejl v klučícím provedení. Jedná se o stejné složení, díky kterému mají obě děti více energie na všechny rošťárny. =) 

Maminka Kristýna 

Kapsičky zmizely jak pára nad hrncem

Jako první jsme vyzkoušeli Čarovný ovocný koktejl. Nejprve musím dodat, že kapsičky jsem chtěla vyzkoušet už jen z toho důvodu, že jsou bez přidaného cukru. Jelikož je dcera velký jedlík, tak jí kapsičky rovnou po dvou (jedna většinou nikdy nestačí). Tak jsme hned po Popelce přidali parťáka se stejnou příchutí sprint ovocný koktejl, ale s obrázkem Cars.

Nakonec ani nevím jak, ale kapsičky zmizely jak pára nad hrncem a zůstala pouze touha dát si je znovu :-).

Maminka Lenka s dcerou Terezkou

Jasný vítěz pro naše chuťové pohárky

Tato směsice jablka, hrušky, banánu a meruňky je jasný vítěz. Lahodná a vyvážená chuť, sladká tak akorát. Bylo mi velmi líto, že dcera nenechala ani kapku nazmar. Je to něco nového pro naše chuťové pohárky a smršť ovoce, který koktejl obsahuje, je výborná každodenní svačinka.

Maminka Martina a dcera Leontýnka

Kapsička oproti ovoci nikdy nezhnědne

Tak tenhle koktejl jsem synovi záviděla. Obsahuje totiž 3/4 jablíčka, 1 plátek hrušky, 2 plátky banánu a 3/4 meruňky. Obsahuje vitamín C a je bez přidaných cukrů a lepku. Je také bez konzervantů. Takže můžu mít jako maminka čisté svědomí, že nedávám synovi nic umělého či chemického. Tuhle kapsičku jsme měli na hřišti a myslím, že jsme v ní objevili další pozitivum. Kdybych vzala do batůžku ovoce v krabičce, zhnědlo by.

Kapsičkou pro holčičky jsme vyrazili udělat radost Toníkově malé kamarádce Emmičce. Byly jsme s kamarádkou obě mile překvapeny, když jsme sledovaly malou Emmičku, jak kapsičku vycucla. Od té chvíle jsou kapsičky z této edice snad na každém nákupním seznamu mé kamarádky!

Maminka Monika se synem Toníčkem

Čarovně sladká kapsička s tím nejlepším ovocem

Nejlepší kapsička z kapsiček The Cars. Tuto kapsičku malý snědl tak rychle, že jsme nestihli ani fotku, a hlavně je na ní jeho oblíbený Burák. :-)

Čarovně sladká kapsička s tím nejlepším ovocem. Tyto ovocné koktejly byly za nás úplně nejlepší kapsičky.

Maminka Petra se synem Samuelem

Nejlepší a nejchutnější

A tady je náš favorit. Burák a jeho ovocný koktejl. Tato kapsička pro mě i pro Danielku byla chuťově nejlepší. A jak jsem to poznala? Jen co ji dojedla, brečela další a další a poznala, když jsem jí dala jinou.

Takže za nás tato úplně nejlepší a nejchutnější.

Maminka Míša s dcerou Danielkou

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Hami Disney Ovocný koktejl - diskuze

Poradna

Dobrý den,
V Srpnu 2019 jsem nastoupila na materskou a od března 2020 pobírá rodičovský příspěvek, který jsem si rozlozila na 2 roky. Můj zaměstnavatel mi nabízí zkrácený úvazek. Jelikož s manželem chceme ještě druhé dítě, mám dotaz ohledně výpočtu ppm. Pokud budu pracovat na zkrácený úvazek při rodičovské dovolené a na jaře 2022 by se nám narodilo druhé dítě, z čeho se bude vypočítávat ppm? Žezdy, kterou jsem pobirala před prvnim dítětem a nebo z toho zkraceneho úvazku? Děkuji!

Dobrý den,
pokud na další peněžitou pomoc v mateřství (PPM) nastoupíte do 4 let předchozího dítěte a za trvání stejného zaměstnání, použije se pro výpočet PPM denní vyměřovací základ pro předchozí PPM, pokud je vyšší než aktuální denní vyměřovací základ. Pokud chcete vykonávat stejný druh práce, je potřeba ukončit rodičovskou dovolenou (na rodičovský příspěvek to však nemá vliv).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 16.01.2021, 10:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce