Inzerce
Inzerce
Inzerce

Testování Hami Disney Hruška

Hami Disney Princess ovocná kapsička Hruška

Dopřejte svému malému objeviteli pohádkovou svačinku! Která malá holčička by se na chvilku nechtěla stát malou mořskou vílou, Locikou nebo Popelkou? Se střevíčkem nebo bez, tahle sváča bude chutnat každé malé princezně! 

Děti milují lahodnou a sladkou chuť ovoce a maminky zase ocení ovoce jako zdroj vitamínů a sacharidů. Hami kapsičky jsou ideálním společníkem na cesty, kdy si Váš drobeček může snadno a rychle pochutnat na ovocné svačince. Navíc při mlsání trénuje i jemnou motoriku.

Hami Disney Cars ovocná kapsička Hruška

Ke startu – připravit – pozor – teď! Myslíme i na malé milovníky rychlých kol a lahodnými chutěmi ovocných Hami kapsiček je provedou oblíbené postavičky z pohádky Cars! 

Co v Hami kapsičce najdete?

- pasterovaný ovocný příkrm pro děti od ukončeného 9. měsíce

- bez přídavku cukrů (obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry)

Inzerce

- bez lepku

- nezahuštěno přidanými škroby

Inzerce

- 100 % bez konzervantů (dle zákona)

- 1 kapsička obsahuje: 1 menší hrušku

A jak kapsičky hodnotí maminky?

Hrušková kapsička na bolení bříška

Chuťově moc dobrá. Maxíka zaujaly hezké obrázky, jak holčičí, tak klučičí, a to na všech příchutích! Hruškovou kapsičku dávám občas kvůli bolení bříška, to se ovšem nedostavilo. 

Maminka Adéla se synem Maxíkem

Kapsička Hruška vytvoří vždy úsměv na tváři

Karolínka vypila kapsičku téměř na jedno nadechnutí. Byla jsem překvapená a zároveň spokojená, že testování bude hračka. 

Jakmile Karolínce ukážu tuhle kapsičku, hned se jí objeví úsměv na tváři. Líbí se jí barevné provedení kapsiček a hlavně ty auta na ní.

Maminka Alžběta s dcerou Karolínkou

Pěkně husté pyré, které nikde neteče a voní opravdu po hruškách

Za pár dní si dcerka vzala tuto kapsičku sama. Vybrala si ji hned ráno, takže jako snídani, a ne jako svačinku. :-) Na obalu ji zaujala hruška, to mi hned hlásila, a princezna se žlutými vlasy! :-) Kapsička měla výraznou chuť hrušky, pyré pěkně husté a nikde neteče. Po otevření krásně voní po hruškách a malá si na ní moc pochutnala.

Maminka Hana s dcerou Dominikou

Velikost balení 110 g pro velké jedlíky

Tato kapsička je chuťově moc dobrá. Obsahuje 100 % ovoce (jak je uvedeno na obalu, 1 malou hrušku). Obsahem kapsičky jsou pouze přirozeně se vyskytující cukry. Obsah kapsičky není zahuštěn přidanými škroby a neobsahuje konzervanty. Náš syn je velký jedlík, proto velmi oceňuji velikost balení 110 g. Skvělé je i praktické balení, protože kapsičku nesnědl najednou, mohli jsme uzavřít a později dojíst.

Maminka Hana se synem Vojtíškem

Chuť je příjemná, není tak výrazná a hrubá na jazyku

Kapsička obsahuje jednu menší hrušku, což je 99,96 %. Chuť je příjemná, není tak výrazná, není hrubá na jazyku, občas jsme to u hruškových přesnídávek měli. Velmi nám chutnala.

Maminka Jana se synem Davídkem a dcerou Lindou

Žádný zahuštěný obsah, jak mají některé konkurenční značky

Hruškové pyré bylo velmi jemné, nebyl to žádný zahuštěný obsah, jak mají některé konkurenční značky, a co opravdu oceňuji je, že není přidaný cukr navíc.

Maminka Katka se synem Dominikem

Skvělý turbo efekt na cesty, krásně zasytí na výletě i při delší cestě autem

Hruška má skvělý turbo efekt na cesty, krásně zasytí na výletě i při delší cestě autem, voní krásně šťavnatě a stejně tak i chutná, patří mezi naše favority. Hruška z kouzelné zahrady pro malé princezny rovněž zachutnala a osvěžila do prvních teplých dnů. 

Maminka Kristýna 

Dcera nikdy hrušky nejedla, ale kapsičku si dala s chutí

Dcera mi nikdy nakrájené hrušky nejedla, ale kapsičku si dala s chutí. Kapsička pro malé princezny s krásným obrázkem zaručí, že i vaší dceři bude chutnat. 

Maminka Bára

Neznám jinou značku než Hami, která by příchuť hrušky vyráběla

Hruška – na tuto příchuť jsem se velmi těšila. Dle mého je v podobných produktech velmi vzácná a neznám jinou značku než Hami, která by ji vyráběla. Byla jsem překvapena sladkou chutí a podle toho, jak rychle ji měla Leontýnka snědenou, bych řekla, že chutnala ze všech testovaných nejvíce.

Maminka Martina a dcera Leontýnka

Chutná opravdu jako rozmačkaná hruška

Synovi hodně chutnají hrušky, a tak jsem byla zvědavá, jak mu bude chutnat kapsička Hami Disney Cars Hruška. Syn ji vysál celou najednou a byl spokojený, smál se, a mně také chutnala, chutná opravdu jako rozmačkaná hruška. Vyhovuje nám i větší objem kapsičky, je tak akorát na výlet jako dostatečná svačinka. Většina kapsiček je menších. Synovi se velmi líbilo i autíčko na obalu a než kapsičku vysál, se zájmem si ho prohlížel. 

Maminka Vlaďka se synem Matym

Stejně jako když koupím hrušky, povařím je v páře a mixnu

Největší úspěch měla čistě hrušková příchuť. Hruška má zelené víčko, klučičí „Turbo hruška“ má motiv modrého auta a holčičí „Hruška z kouzelné zahrady“ má motiv Lociky, ta se dceři hodně líbila. Dle obalu obsahuje jednu malou hrušku. Nic víc. A chutná prostě… jako hruška. Stejně jako když koupím hrušky, povařím je v páře a mixnu. Takže tato příchuť má plný počet bodů. Dcerce chutnala, syn ji dal na jedno velké cucnutí! :-)

Maminka Žaneta

Díky uzávěru je možné si kapsičku dát na víckrát

Správná vyvážená svačina, kombinace čerstvého ovoce a Hami Disney kapsička Cars s příchutí hruška. Díky uzávěru je možné si kapsičku dát na víckrát.

Kapsička Hami Disney s krásnou Locikou a příchutí Hruška dětem krásně padne do rukou a moc jim chutná.

Maminka Martina s dcerami

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Hami Disney Hruška - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce