Inzerce
Inzerce
Inzerce

Testování Hami Disney Jablíčko

Hami Disney Princess ovocná kapsička Jablíčko

Dopřejte svému malému objeviteli pohádkovou svačinku! Která malá holčička by se na chvilku nechtěla stát malou mořskou vílou, Locikou nebo Popelkou? Se střevíčkem nebo bez, tahle sváča bude chutnat každé malé princezně! 

Děti milují lahodnou a sladkou chuť ovoce a maminky zase ocení ovoce jako zdroj vitamínů a sacharidů. Hami kapsičky jsou ideálním společníkem na cesty, kdy si Váš drobeček může snadno a rychle pochutnat na ovocné svačince. Navíc při mlsání trénuje i jemnou motoriku.

Inzerce

Hami Disney Cars ovocná kapsička Jablíčko

Ke startu – připravit – pozor – teď! Myslíme i na malé milovníky rychlých kol a lahodnými chutěmi ovocných Hami kapsiček je provedou oblíbené postavičky z pohádky Cars! 

Inzerce

Co v Hami kapsičce najdete?

- pasterovaný ovocný příkrm pro děti od ukončeného 9. měsíce

- bez přídavku cukrů (obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry)

Inzerce

- bez lepku

- nezahuštěno přidanými škroby

Inzerce

- 100 % bez konzervantů (dle zákona)

- 1 kapsička obsahuje: 1 jablko

A jak kapsičky hodnotí maminky?

Ovocné kapsičky lze jíst i lžičkou

Maxík všechny zbaštil a byl spokojený, stejně tak to bylo u Jablečné. Zvláštní u nás je, že i kapsičky baští Maxík lžičkou a necucá je. :-)

Maminka Adéla se synem Maxíkem

Jablíčková kapsička je pro nás nejjistější volbou svačinky

Na výlet je vždy nejlepší mít po ruce nějakou rychlou a jednoduchou svačinku. Nic se nevyrovná kapsičkám, a už vůbec ne kapsičce, kde je oblíbené autíčko. Jablíčková kapsička je pro nás nejjistější volbou svačinky, kterou Karolínka po ochutnání vždy zbaští. Nejlepší na kapsičkách je to, že není potřeba k jídlu ani židlička!

Maminka Alžběta s dcerou Karolínkou

Je cítit opravdu jen skvělé jablíčko a žádná chemie

Jablíčko Šampionů na první ochutnání je lehce kyselé, ale mně moc chutná. A když jsem kapsičku předala dceři po důkladném umytí obalu, aby ochutnala, byla jsem mile překvapena, že ji během chvilky vycucla a chtěla další. Je cítit opravdu jen skvělé jablíčko a žádná chemie.

Maminka Denisa s dcerou Leontýnkou

První volba = Disney Cars Jablíčko pro šampiony

První volba synka byla kapsička Disney Cars Jablíčko pro šampiony. Červená autíčka jsou jeho, a kdyby jich v balení bylo víc, slupnul by je všechny. Jablíčko je moc dobré.

Maminka Adriana

Disney obaly dělají ze svačinky předmět rozhovoru s dětmi, a dokonce i podněcují ke hraní

Sice mám doma dvě holky, ale červené auto taky prošlo. Disney obaly dělají ze svačinky předmět rozhovoru s dětmi, a dokonce i podněcují ke hraní. Jablečná příchuť potěší všechny náročné strávníky a jejich maminky zase ocení čistě ovocné složení.

Maminka Karin

V jednoduchosti je krása! Jablíčko šampionů je naprosto výborná volba.

Já jsem se do testování zapojila společně s dcerou a musím uznat, že kapsička byla opravdu výborná. Nebyla přeslazená, jak některé kapsičky bývají, a jak se říká, v jednoduchosti je krása. Jablíčko šampionů je naprosto výborná volba.

Maminka Katka s dcerou Noemi

Chutná jako jablíčka od babičky

Kouzelné Jablíčko má krásně jemnou konzistenci a chutná jako jablíčka od babičky. Není příliš sladké ani kyselé, má dokonale vyváženou chuť. Stejně tak Jablíčko Šampionů zasytí každého malého filutu, a když je v každé kapsičce navíc i vitamin C, je to paráda, protože se v této době rozhodně vyplatí posilovat imunitu. 

Maminka Kristýna 

Jako bych synovi uvařila domácí kompot ze zahrádky

Toník od malička zbožňuje jablíčka. Takže podle toho mu také tato kapsička chutnala. Nestihla jsem se ani otočit a byla fuč. Ochutnala jsem radši předtím, než ji dostal on. Zase byla cítit chuť opravdu jablka a přírodního cukru z jablek. Asi tak, jako bych mu uvařila domácí kompot ze zahrádky. Pro malého tedy nejchutnější ze všech. Soudím podle rychlosti spapání. Myslím, že by určitě zvládl i dvě jablíčkové kapsičky najednou.

Maminka Markéta se synem Toníčkem

Kapsička byla v bříšku raz dva

Kapsičku Disney Cars Jablíčko jsme si daly u vaření oběda. Jablíčka máme moc rády, a tak i další kapsička byla výborná. V bříšku byla raz dva :-). Další jsem plánovala, že si kapsičku spapáme na dětském hřišti. Bohužel kapsičku někdo objevil hned při nástupu do kočárku, takže dlouho nevydržela.

Maminka Martina s dcerou Terezkou

Nejjistější kombinace i pro vybíravé děti

Jablíčková příchuť a tento motiv vykouzlí úsměv na tváři snad každému chlapci, a jistě i holčičce. Je to snad nejjistější kombinace i pro vybíravé děti. Náš Toník si na této kapsičce pochutnal po dopoledním spánku.

Maminka Monika se synem Toníčkem

Jak si vytvořit z kapsičky osvěžující ovocný nápoj

Touto kapsičkou jsme si vytvořili ovocný nápoj. Každému jsem dala do lahve půl kapsičky a dolila vodou. Byla to příjemná jablečná chuťovka. Díky tomuto triku malý alespoň v horkých dnech vypil více tekutiny.

Maminka Pavla se synem Matýskem

Kouzelná kyselejší chuť

Kouzelná kyselejší chuť dodala to pravé kouzlo této kapsičce.

Maminka Petra se synem Samuelem

Žádný přidaný cukr

Jen jablko, žádný přidaný cukr. Obsah je sladký i tak. Dobře zvolená odrůda jablka, touto kapsičkou nikdy nešlápnu vedle, dětem „jede“.

Maminka Žaneta

Kapsičky nám doslova zachránily život!

Pro mě nejkrásnější design na kapsičkách je tato s motivem Ariel. Ta se opravdu povedla. Je s příchutí jablíčka a Danielka si ji posnídala po ránu. Měla období, kdy nechtěla nic jiného než jen tekutou stravu, a díky Bohu za tyto kapsičky. Ty nám doslova zachránily život. :-)

Maminka Míša s dcerou Danielkou

Výborná chuť jako když se člověk zakousne do čerstvého jablka. 

Rodíčům  děti určitě doporučujeme! Skvělá ovocná chuť a dětem se líbí i obrázky, je to něco jiného než ty klasické kapsičky.

Maminka Kateřina

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Hami Disney Jablíčko - diskuze

Poradna

Praskající předkožka

| Markett_tt | 20.01.2021, 11:23

Dobrý den, paní doktorko,
obracím se na Vás s dotazem ohledně praskající předložky u syna 1,5. Dle doporučení dětské lékařky jsme předkožku zkoušeli po koupání zcela nenásilně spíše jen "odtahovat" cca od 6 měsíců. Přestože jsme nepoužívali žádnou sílu a kužičku prakticky jen natáhli, přesto se začala na stejném místě objevovat prasklinka. Po 3 prasklince (po zahojení, vždy cca s mesíčním odstupem) jsme po konzultaci s lékařkou zcela přestali a 1x týdne již 2 měsíce pindíka namažeme Infadolanem. Avšak i tak se např. po erekci prasklinka čas od času znovu objeví.
Prosím o váš názor. Velice mě to trápí.
Mockrát děkuji.
Markéta

Dobrý den, předkožku zatím nepřetahujte - nestahujte, předkožka může být zúžená do 3 let věku dítěte, teprve potom se řeší, potírejte Infadolanem, zhojí se.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 20.01.2021, 16:18
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce