Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Hana: Díky lahvičce Dr. Brown´s Options se nám bolesti bříška podařilo zmírnit

Hodnocení po měsíci testování

Milé maminky,

jsem ráda, že se s vámi mohu podělit o testování balíčků s produkty Dr. Brown´s.

Inzerce

Díky lahvičce Dr. Brown´s Options se nám bolesti bříška podařilo zmírnit

Desing láhve je velmi pěkný, jen bych uvítala, kdyby byla možnost výběru barvy. Případně proč neudělat barevnou i lahvičku. Díky lahvičce se nám bolesti bříška podařilo zmírnit, troufám si říct, že nám zmizely. Jen to ublinkávání nám stále zůstalo. Avšak četnost se zmenšila. Manipulace s lahví při krmení díky jejímu specifickému tvaru byla super. Hezky se držela. Vzduchové bubliny jsme při krmení nezaznamenali. 

Výhody jsou:

+ snížení bolesti břicha

+ dobrý tvar láhve

Inzerce

+ dobře se dá láhev rozebrat a tím i hezky vyčistit

Nevýhody jsou:

Inzerce

- díky materiálu, který byl použit na láhev (sklo) vidím jako velký mínus váhu láhve

- snadné rozbití při pádu na zem

Když bych měla porovnat lahvičku, co máme doma s touto, tak velký rozdíl je ve váze a ve tvaru savičky. Dcera si nedokázala zvyknout na to, že jí teče UM pomaleji a na tvar savičky. 

Dr. Brown´s Bryndák s kousátkem je velmi příjemný

Design je super, líbí se nám barva. Materiál je velmi příjemný. Jen by bylo lepší, kdyby cíp, kde je kousátko, byl delší. Savost bryndáku je tak akorát. Nedokážu úplně posoudit omyvatelnost, prala jsem ho několikrát, kdy byl jen oslintaný a jednou od mrkve. A po mrkvi tam ještě flíčky zůstaly. 

S dudlíkem jsme fungovali tak, že dcera nechtěla dudlík, když měla na sobě bryndák s kousátkem. 

Jako matka dcery, která věčně dudlík někde ztrácí, oceňuji hlavně svítivost

Z designu dudlíku jsem byla nejvíce nadšená, je hezky barevný. Avšak naše malá mu na chuť nepřišla. Je zvyklá na jiný tvar dudlíku. Jinak, ale dudlík krásně svítí a nemusí být úplná tma. Což jako matka dcery, která věčně dudlík někde ztrácí, oceňuji.

Výhody jsou:

+ barevnost

+ svítí

+ dva typy - na noc, na den

Nevýhody jsou:

- specifický tvar dudlíku

JAMIESON Vitamín D 3 používáme každý den

Zkušenosti s podáváním vitamínu už máme. Dávali jsme od značky Generica. Podávali jsme každý den jednu kapku na lžičku. Dcera nepoznala rozdíl ve vitamínu. Snášela ho úplně stejně jako ten první. Dávkování JAMIESON je 1-2 kapky denně.

Teploměr digitální Microlife lze použít jak v podpaží, tak ale i v ústech a v konečníku

Doma máme teploměr od značky MEDISANA. Se značkou Microlife jsme doposud žádnou zkušenost neměli. Pracovalo se mi s ním velmi dobře, jen tlačítko šlo hůře zmáčknout. 

Ocenila jsem, že lze teploměr použít jak v podpaží, tak ale i v ústech a v konečníku.

Překvapila mě i doba měření, která je 8 sekund, což je super pokud máte doma malého neposedu.

Výhody jsou:

+ doba měření

+ měření v ústech, konečníku

+ kryt, který byl součástí balení

Nevýhody jsou:

- nemá měření v uchu

- mohl by být i barevný

Když bych ho měla porovnat s tím, co máme doma, tak každý má něco co sebe. Microlife měří na vícero částí těla než ten, co jsme měli doposud.

Maminka Hana 

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Hana: Díky lahvičce Dr. Brown´s Options se nám bolesti bříška podařilo zmírnit - diskuze

Poradna

Dobrý den, podle digitálního těhotenského testu došlo k početí před dvěma až třema týdny. Domluvila jsem si schůzku u mého gynekologa, ale prý je ještě brzy něco řešit a termín vyšetření mám 21.4.2020. Ráno jsem zvracela, mám bolesti břicha a nyní mám výtok s krví. Je to spíš jako špinění ale prádlo mám čisté jen po močení zůstává na papíře krvavý hlen. Krev není čistě červená. Pohlavní styk jsem za poslední 2 týdny neměla. Mám zajet na ambulanci nebo je to normální? Předem velice děkuji za odpověď. S pozdravem Marie

Dobrý den, výtoky v těhotenství jsou velmi časté. Po fyzické námaze (u někoho stačí jen procházka) může být i zašpinění, jak popisujete. Pokud byste začala krvácet (jako při menses), často to bývá doprovázeno i silnějšími bolestmi v podbřišku (jako při menses), vyhledejte lékaře. Zvracení nebo pocit na zvracení v prvním trimestru těhotenství je běžný. Jídlo jezte během dne častěji v menších porcích, dostatek pitného režimu (po malých dávkách). Na zklidnění nevolností dobře funguje studená kola po doušcích, nebo zázvor. Hezký den.

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 08.04.2020, 07:58
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce