Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Hana: Díky lahvičce Dr. Brown´s Options se nám bolesti bříška podařilo zmírnit

Hodnocení po měsíci testování

Milé maminky,

jsem ráda, že se s vámi mohu podělit o testování balíčků s produkty Dr. Brown´s.

Díky lahvičce Dr. Brown´s Options se nám bolesti bříška podařilo zmírnit

Desing láhve je velmi pěkný, jen bych uvítala, kdyby byla možnost výběru barvy. Případně proč neudělat barevnou i lahvičku. Díky lahvičce se nám bolesti bříška podařilo zmírnit, troufám si říct, že nám zmizely. Jen to ublinkávání nám stále zůstalo. Avšak četnost se zmenšila. Manipulace s lahví při krmení díky jejímu specifickému tvaru byla super. Hezky se držela. Vzduchové bubliny jsme při krmení nezaznamenali. 

Výhody jsou:

+ snížení bolesti břicha

+ dobrý tvar láhve

Inzerce

+ dobře se dá láhev rozebrat a tím i hezky vyčistit

Nevýhody jsou:

Inzerce

- díky materiálu, který byl použit na láhev (sklo) vidím jako velký mínus váhu láhve

- snadné rozbití při pádu na zem

Když bych měla porovnat lahvičku, co máme doma s touto, tak velký rozdíl je ve váze a ve tvaru savičky. Dcera si nedokázala zvyknout na to, že jí teče UM pomaleji a na tvar savičky. 

Dr. Brown´s Bryndák s kousátkem je velmi příjemný

Design je super, líbí se nám barva. Materiál je velmi příjemný. Jen by bylo lepší, kdyby cíp, kde je kousátko, byl delší. Savost bryndáku je tak akorát. Nedokážu úplně posoudit omyvatelnost, prala jsem ho několikrát, kdy byl jen oslintaný a jednou od mrkve. A po mrkvi tam ještě flíčky zůstaly. 

S dudlíkem jsme fungovali tak, že dcera nechtěla dudlík, když měla na sobě bryndák s kousátkem. 

Jako matka dcery, která věčně dudlík někde ztrácí, oceňuji hlavně svítivost

Z designu dudlíku jsem byla nejvíce nadšená, je hezky barevný. Avšak naše malá mu na chuť nepřišla. Je zvyklá na jiný tvar dudlíku. Jinak, ale dudlík krásně svítí a nemusí být úplná tma. Což jako matka dcery, která věčně dudlík někde ztrácí, oceňuji.

Výhody jsou:

+ barevnost

+ svítí

+ dva typy - na noc, na den

Nevýhody jsou:

- specifický tvar dudlíku

JAMIESON Vitamín D 3 používáme každý den

Zkušenosti s podáváním vitamínu už máme. Dávali jsme od značky Generica. Podávali jsme každý den jednu kapku na lžičku. Dcera nepoznala rozdíl ve vitamínu. Snášela ho úplně stejně jako ten první. Dávkování JAMIESON je 1-2 kapky denně.

Teploměr digitální Microlife lze použít jak v podpaží, tak ale i v ústech a v konečníku

Doma máme teploměr od značky MEDISANA. Se značkou Microlife jsme doposud žádnou zkušenost neměli. Pracovalo se mi s ním velmi dobře, jen tlačítko šlo hůře zmáčknout. 

Ocenila jsem, že lze teploměr použít jak v podpaží, tak ale i v ústech a v konečníku.

Překvapila mě i doba měření, která je 8 sekund, což je super pokud máte doma malého neposedu.

Výhody jsou:

+ doba měření

+ měření v ústech, konečníku

+ kryt, který byl součástí balení

Nevýhody jsou:

- nemá měření v uchu

- mohl by být i barevný

Když bych ho měla porovnat s tím, co máme doma, tak každý má něco co sebe. Microlife měří na vícero částí těla než ten, co jsme měli doposud.

Maminka Hana 

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Hana: Díky lahvičce Dr. Brown´s Options se nám bolesti bříška podařilo zmírnit - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce