Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vřele doporučuji! - diskuze

Příspěvek z diskuzí: Nemocnice Boskovice s.r.o. (strana 4).

 • Vřele doporučuji!
  Tuto porodnici mohu s nadšením doporučit, byla jsem velmi spokojená s veškerým personálem i celkovým "pobytem":-) Rodila jsem dlouho, vystřídalo se u mě dost asistentek, ale všechny byly naprosto báječné a nápomocné, pan Dr. Chroust byl také velmi šikovný. Na porodní plán se vykašlete, všechno s vámi hezky proberou a udělají to nejlepší pro vás i pro miminko.
  Na oddělení šestinedělí+novorozenecké - je to takové domácké prostředí, cítila jsem se zde velmi dobře, opět chválím veškerý milý personál. Pár dní zde uteče jako voda, pořád se něco děje. Důležité je nebát se na cokoli zeptat, klidně vícekrát, všichni jsou ochotní a rádi se vším pomůžou, vysvětlí. Ať už to bude péče o miminko, nebo kojení, s tím asi maminky nejvíce bojují. Sestřičky z novorozeneckého se ale 100% snažily, aby se to všem dařilo, pomáhaly a vysvětlovaly, za to jim moc děkuji. Také veškerá vyšetření mě nebo miminka byla velice pečlivá, dobře se o nás starali.
  Ještě jednou všem moc děkuji a chválím za vstřícný přátelský přístup a porodnici všem maminkám bez váhání doporučuji!  
  PetaBisa   | 28.06.2018 08:43:33
  Reagovat | URL příspěvku

Téma: Nemocnice Boskovice s.r.o. (strana 4)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce