Dobrý den jsem měsíc po porodu 7.7. mám už po šestinedělí to sem ještě v době šestinedělí krvácela.ale po tej šestinedělí mám špinění a trvá to vždy jen pár dní pak mám klid a pak to mám znovu. Co by to mohlo být já si pořád ještě myslím že se mi čistí děloha já mám za sebou druhý porod císařským řezem a doktor mi řekl že rána byla tentokrát hlubší. Kdy bych pravděpodobně mohla očekávat ms. Ke svému gynekologovi jdu příští měsíc na kontrolu.
Odpověď odborníka:

Dobrý den, u někoho se děložka čistí delší čas, dokonce i po šestinedělí. Doporučuji kontryhelový čaj, kojení, ležení na břiše (nejlépe po nakojení), což pomáhá ke stažení dělohy a jejímu vyčištění. Pokud vše na ultrazvukovém vyšetření bylo v pořádku a pouze špiníte, není důvod k panice. Nicméně pokud by krvácení bylo silnější, cítila jste slabost, bolesti apod., zajděte na kontrolu dříve nežli za měsíc. Menstruaci můžete dostat i přes plné kojení, je to individuální, může být z počátku dosti nepravidelná. Hezký den
Pro akci je nutné přihlášení
Pro akci je nutné přihlášení
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků
Související články

3. týden šestinedělí: Únava, bolest bříška a mléko na ústupu
Mohlo by vás zajímat
Zodpovězené dotazy
Celkem 5 495 zodpovězených dotazů
Dobry den rodila jsem 1.12 jsem v sestinedeli 26 .12 jsem mela nechraneni sex pritel se do me neudelal ale sex byl nechraneni ocistky mam furt ...i v dobe kdy jsem mela sex jsem mela ocistky ale uz slabe bojim se abych nebyla tehotna dneska 15 .1 jsem si udelala 2 tehotenske testy a vysli negativne je mozne tehotenstvi ? Nemohli bejt vysledky z tehotenskeho testu spatne kvuli ocistkum ? Mam opakovat testovani nebo ne ? Zitra jdu na kontrolu konci mi sestinedeli doktor bude kontrolovat asi delohu ultrazvukem myslite ze kdybych byla tehotna tak to uz pozna z ultrazvuku ? Omlouvam se za hloupy dotaz mam strach abych nebyla tehotna dekuji za odpoved
Dobrý den, pokud máte 3 týdny po styku negativní test, pak těhotenství je nepravděpodobné...Lékař by na ultrazvuku 3týdenní těhotenství určitě poznal.
Pro akci je nutné přihlášení
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jsem 3 týdny po porodu, rodila jsem přirozenou cestou bez komplikací, a teď co se čistím, tak mi přijde, že ta krev (očistky) zapáchá, horečku ani jiné obtíže nemám. Je to normální, když očistky zapáchají?Děkuji za odpověď.
Dobrý den, zapáchající očistky mohou značit počínající zánět, ale nemusí. Pokud nemáte žádné další potíže (horečka, bolesti břicha), asi bych zatím nepanikařila.
Pro akci je nutné přihlášení