Dobrý den,potřebovala bych poradit. Před měsícem a půl jsem měla pohlavní styk chráněný pouze antikoncepcí. Týden po styku jsem začala chodit často čůrat a začala jsem mít bolesti v podbříšku. Často mě v něm píchá. Měla jsem strach z těhotenství, ale těch testů jsem si během toho měsíce a půl udělala několik a všechny byli negativní a menstruace se mi také dostavila. Je možné že jsem chytla nějakou vaginální infekci? Koupila jsem si na výplach Rosalgin, ale ten mi pomohl jen během používání, pak se příznaky vrátili zpět. Časté močení je čím dál větší a celkem mě znérvozňuje i to nafouklé břicho. Mohla by to být opravdu infekce nebo prostě ty testy vyšli špatně a mohu být těhotná? Děkuji za odpověď
Odpověď odborníka:

Dobrý den,
posoudit takto co je přesnou příčinou Vašich potíží, je v rámci internetové poradny nemožné. Pokud máte negativní těhotenské testy, tak Vaše potíže mohou být samozřejmě způsobeny infekcí poševní či močovou. Navštivte prosím svého gynekologa.
Hezký den.
Pro akci je nutné přihlášení
Pro akci je nutné přihlášení
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků
Související články

11. týden těhotenství
Mohlo by vás zajímat
Zodpovězené dotazy
Celkem 5 495 zodpovězených dotazů
Dobrý den,Chtela jsem se zeptat, zda může infekce v těhotenství probíhat i skrytě, bez horečky a bolesti. Například že se to pozná, až když je dítě díky této infekci postižené.Dekuji
Dobrý den, jsou některé typy infekcí, které mohou probíhat skrytě, bez typických příznaků. Je jich spousta, asi není v možnostech online poradny je zde vypisovat, nicméně nákaza má obecně minimální pravděpodobnost.
Pro akci je nutné přihlášení
Dobrý den, ráda bych se zeptala na velice citlivou otázku. Jsem ve 4. měsíci těhotenství, partner si před pohlavním stykem potřel ruce Anticovidem, samozřejmě používal při hrátkách i je. Akorát jsem si to uvědomila strašně pozdě, mezi tím jsem navštívila gynekologa a informovala ho o výtoku. Může tato chemikálie ublížit miminku? Moc děkuji za odpověď
Dobrý den,
mohu Vás uklidnit, Vaše těhotenství touto událostí nijak ohrožené není. Použití dezinfekčního prostředku na ruce a následný kontakt s Vaší pokožkou nemůže plod v děloze nijak ohrozit, jediné co by mohlo následovat je lokální podráždění Vaší kůže či poševní sliznice. Zjednodušeně řečeno - plod je od "okolního světa" (= iritaci z pochvy) v děloze chráněn intaktními plodovými obaly a plodovou vodou, proto se nemusíme při zachovaných obalech obávat nitroděložní infekce plodu ani např. při kvasinkovém poševním výtoku či pozitivním screeningu na streptokoka, natož situací, která nastala u Vás. Pokud pozorujete podráždění kůže či sliznice doporučuji na hygienu zevního genitálu užívat hypoalergenní mýdla určená k intimní hygieně, volně dostupné ve všech lékárnách. Hezký den.

Pro akci je nutné přihlášení