Předčasná menstruace

Menstruace | Stevko09 | 07.12.2017, 10:13

Dobrý deň, snažíme sa o bábätko, druhý mesiac beriem Duphaston od 15 do 25 dna cyklu. Teraz som ho začala brať a hneď na to som začala špiniť a teraz sa mi už akoby rozbehla menštruácia. Normalne by mi mala prísť až 14.12. , no teraz to začalo 5.12, môže toto spôsobovať duphaston? Mam to brať ako novy cyklus? Predtym som mala presne 28 dňový cyklus, presný ako hodinky, nemám žiadne problémy a neberiem žiadne iné lieky. Môže ísť aj o uhniezdovanie vajicka, ked uz zo mna ide cista krv? Ďakujem za radu, môj gynekológ je nedostupný.

Dobrý den, jakákoliv nepravidelnost krvácení může značit těhotenství - udělejete si tedy cca 14 dní po oplozující souloži těhotenský test. Pokud jste měla pravidelný 28 denní cyklus a žádné potíže, pak tedy příliš nerozumím nutnosti užívání Duphastonu, ale rozhodně vám neublíží. Pokud by se jednalo o slabé zakrvácení např. 2 dny, pak toto jako normální menstruaci neberte a začnete 15. den počítat až od menstruace, která by měla přijít po dobrání.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 07.12.2017, 18:24
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce