Inzerce
Inzerce
Inzerce

Nepravidelná menstruace a krvácení při styku

Menstruace | monikaka13 | 06.05.2020, 14:34

Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat, po druhém dítěti (obě císařským řezem) mám podvázané vaječníky kvůli zdravotním komplikacím v těhotenství. Je to od té doby už dva roky. Za poslední půl rok mám nepravidelnou menstruaci přijde vždy dřív, takto to bylo i v dubnu, kdy jsem měla 8.4. a další mi začala 29.4. (trvá těch pět dní). Dnešním dnem jsem už třetím dnem bez menstruace a při styku s partnerem jsem začala znovu krvácet. Ke svému gynekologovi jsem objednaná na příští týden, ale spíš se chci ujistit, že to není něco, kvůli čemu bych měla navštívit gynekologa dřív. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, podle Vašeho popisu by měla stačit kontrola u Vašeho gynekologa v objednaném termínu, je potřeba provést gynekologické vyšetření (v zrcadlech, prohlédnout čípek, eventuálně vzít stěny z čípku na cytologii, vyšetřit pohmatem a provést gynekologický ultrazvuk. Pokud by došlo ke zhoršení potíží, vyhledejte lékaře dříve. Neznám Vaše předchozí výsledky (včetně cytologie), bude záležet na aktuálním vyšetření. Hezký den.

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 10.05.2020, 15:49
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce