banner
K využití této služby musíte být registrována a přihlášena
barbiehrstkova 08. 10. 2017

Dobrý den, včera jsem s přítelem měla pohlavní styk. V podstatě to pohlavní styk nebyl, netrvalo to až tak dlouho, ale sem tam se tam dostal. Ráda bych se zeptat, zda jsem nemohla otěhotnět, když jsem neměla cyklus už 2 roky kvůli jiným problémům. Je velké riziko otěhotnění? Aji když nemám cyklus? Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokaždé, když máte nechráněný styk, je možno otěhotnění. I když jste nemenstruovala 2 roky, nikdy nevíte, kdy po dlouhé době ovulace nastane a zda to není zrovna v době pohlavního styku.

Pro akci je nutné přihlášení

0 líbí se mi
K využití této služby musíte být registrována a přihlášena
Sdílejte reakci

Pro akci je nutné přihlášení

K využití této služby musíte být registrována a přihlášena
Banner
Banner
Banner

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Související články

Mohu být těhotná?

Mohu být těhotná?

Zatímco část žen na tomto portálu dychtí a prahne po co nejrychlejším otěhotnění a zdárném donošení miminka, nám téměř denně chodí na e-mail dotazy se stejným jmenovatelem – čiší z nich strach a obavy z nechtěného těhotenství.To chápeme. Vždy není nejvhodnější období na to mít dítě. Co nás ovšem nepřestává udivovat, tak možná opakované je...

Mohlo by vás zajímat

Zodpovězené dotazy

Celkem 5 496 zodpovězených dotazů

Dobrý den, chtěla jsem se vás zeptat, v neděli jsem měla ovulaci a zároveň pohlavní styk. Za jak dlouho si můžu udělat těhotenský test? Děkuji mnohokrát Milerova Daniela.

Milá Danielo, těhotenský test má smysl si provést až tak 2-3 dny po datu očekávané menstruace, přikládám proklik na příslušný text: http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/tehotensky-test#tehotensky-test2. Přeji krásný večer, Jana Martincová

avatar
MUDr. Jana Martincová zakladatelka Babyonline
Furolin
avatar Veronika606 19. 10. 2016

Dobry den,mám zánět močového měchýře, včera jsem byla u praktického lékaře, předepsal mi antibiotika Furolin. Úplně jsem ale zapomněla sdělit mu zásadní věc, že se s přítelem snažíme o miminko. Sice teprve od 9. 10.,ale i tak mám strach. Na těhotenský test je ještě brzy. Včera jsem snědla prášky Furolin tři, dnes uz žadny, s tím, ze si zítra zajdu raději pro jiné. Chtěla jsem se zeptat, jestli by ty tři prášky mohly nějak plodu uškodit i v tak raném stádiu těhotenstvi (pokud tedy vůbec těhotna jsem ). Byla jsem dnes i u gynekologa, tam mě ale k lékaři sestra bez objednání nepustila, prevenci mám u něj až v listopadu. Proto zkouším psát sem. Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den, rozhodně kvůli snaze o těhotenství léky neměnte. Za prvé ani nevíte, zda jste vůbec těhotná. Na první pokus by to byla celkem náhoda. Za druhé i kdybyste byla těhotná, v prvních 14 dnech, kdy se oplozené vajíčko teprve posouvá do dělohy a uhnízduje, nemají tyto věci žádný vliv. Většina žen ani neví v tomto stádiu, že je těhotná, užívají různé léky a chovají se stejně, jako před těhotenstvím.

Banner

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.
Pro chytré hlavičky

Set 5 dětských knížek 0–8 let

Předškolní vzdělávání
Včetně jediné komplexní předškolní přípravy s mnoha praktickými aspekty pro život. Předejte svému dítěti jedinečné kvalitní know-how lékařky-vzdělavatelky s vysokými nároky na všeobecné vzdělání. „Na prvních 6 letech extrémně záleží,“ říká Jana Martincová, matka ADHD dítěte, díky kterému se stala autorkou a vydavatelkou, a své dítě tak posunula ve vývoji.
cena pouze u nás: 1 425 Kč
Set 5 dětských knížek pro chytré hlavičky