Inzerce
Inzerce
Inzerce

EllaOne a zpoždění menstruace

Menstruace | neluse5381 | 10.11.2017, 17:15

Dobrý den :) Mám dotaz ohledně důsledku prášku EllaOne. Použila jsem prášek po styku s přítelem (9.10), jelikož mu to "ujelo" ale ne vše, jen trochu, prášek jsem užila hned druhý den 10.10. kolem 11 hodin, tutdíž asi po 15 hodinách. Poslední mestruaci jsem dostala 2.10. a následná měla být přibližně 30.10., ale pořád se nedostavila. :( Mám 5. měsíční miminko, tudíž mám veliké obavy z otěhotnění. Test jsem si dělala dnes a nic tam nevidím. Je možné, že zpoždění je důsledkem prášku EllaOne? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud se po užití přípravku Ellaone nedostaví krvácení dříve či v termínu očekávaných menses, určitě byste měla navštívit lékaře i pokud je test negativní, aby zkontroloval, zda jste v pořádku a zároveň vyloučil těhotenství.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 11.11.2017, 14:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce