Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o houpátko Graco Baby Delight

Celosvětově nejprodávanější značkou dětských výrobků je americké Graco. Tradiční značku s více než 60. letou historií na český trh dováží společnost Babypoint. Mezi kvalitní, bezpečné a promyšlené výrobky s jednoduchou obsluhou a za dostupné ceny patří i houpátko Graco Baby Delight, šikovný pomocník pro chvíle odpočinku a hraní.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává:

  • xxx

Výherkyni gratulujeme!

Přikládáme správnou odpověď na soutěžní otázku:

1. c) Jaké další dětské produkty firma Graco vyrábí? kočárky, autosedačky, lehátka, jídelní židličky

Více informací na www.gracobaby.eu/cz

Jaká bude výhra?

Výherce získá houpátko Graco Baby Delight v barvě swing wild day out v hodnotě 1420 Kč

Houpátko Graco Baby Delight 

Houpátko Graco Baby Delight pro děti od narození do 9 kg (přibližně 9 měsíců) umožňuje tři pozice sklonu zádové opěrky a dvě rychlosti pohupování. To je zajištěno 4 ks baterií (LR14 1,5V) bez potřeby elektrického kabelu a pomůže zejména v situacích, kdy se „vybijí“ baterky mamince.

Otočná je i snímatelná hrazdička se dvěma zavěšenými hračkami pro zabavení dítěte v bdělém stavu, o jeho bezpečí se starají 5-bodové pásy. Lehká konstrukce houpátka a kompaktní skládání usnadňují přenášení a uskladnění, potah je možné prát v pračce. 

 


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce