Inzerce
Inzerce
Inzerce

Modelovací hmota č. 1? JumpingClay!

Podpořte u dětí správný vývoj tvořením!

Učme děti hrou! Věděli jste, že jemná motorika je důležitá pro rozvoj řeči, myšlení i správné držení tužky? Vyzkoušejte novou modelovací hmotu na českém trhu JumpingClay, která podpoří správný vývoj Vašeho dítěte. Jak?

Modelovací hmota JumpingClay u dítěte rozvíjí jeho schopnosti a osobnost. Patří k základním pomůckám pro vývoj jemné motoriky, rozvoj kreativity, prostorové 3D modelování, soustředění, zvýšení sebevědomí a při práci s ní dochází k uvolnění a snížení hladiny stresu. Tvoření s JumpingClay způsobuje uvolňující efekt a jemná jasmínová vůně umocňuje relaxaci při tvoření. Modelování předmětů obohacuje všechny oblasti dětské psychiky. Navíc po práci s Jumping Clay zůstanou čisté nejen ruce, ale i pracovní plocha (za předpokladu suchých rukou a pracovní plochy). 

JumpingClay je vhodná i pro alergiky

JumpingClay je doporučena pro děti od 3 let, ale spoustu zábavy si s ní užijí i maminky nebo paní učitelky v mateřských školkách.

Modelovací hmota je pro děti příjemná, poddajná a 100% netoxická. Neobsahuje lepek, je tedy vhodná i pro alergiky, kteří s lepkem pracovat nemohou.

Je antibakteriální, což znamená, že obsahuje stříbrné nano částice, které eliminují bakterie, proto je hmota vhodná i pro práci v kolektivu bez rizika následného onemocnění.

Díky nano stříbru nejsou na ni bakterie

JumpingClay je ve světě velmi oblíbenou modelovací hmotou od roku 1998 a pravidelně jsou prováděny testování ve světově uznávaných laboratořích jako jsou Intertek či SGS, které opakovaně potvrzují, že JumpingClay neobsahuje žádné toxické či jedovaté kovy a látky.

Inzerce

Jednodušší než keramika, sama ztvrdne a navíc jde znovu změkčit

JumpingClay podobně jako u keramiky slouží k vymodelování výrobku, kde ale není nutné výrobek vypalovat či barvit. U JumpingClay stačí výrobek pouze nechat uschnout na vzduchu do dalšího dne a stane se z něj pevná a nerozbitná památka. Chcete hmotu znovu použít? Žádný problém, pokud hmotu správným postupem změkčíte!

Děti při práci s JumpingClay hmotu rozpracují vytahováním, tvarováním, plácáním, krájením nebo spojováním rukama, případně si mohou pomáhat přiloženými nástroji. Na dotek je hmota velmi příjemná a skvěle se s ní pracuje. Můžete ji využít na různých plochách od sponek, zrcadel až po magnetky.

Inzerce

Mícháním barev objevujte nové barvy a odstíny 

Modelovací hmota se vyrábí v 9 zářivých barvách. S JumpingClay stejně jako u vodovek můžete barvy míchat dohromady, objevovat celé barevné spektrum nebo barvy zesvětlovat či ztmavovat. Barvy se míchají tak, že se do sebe zapracují roztahováním hmoty rukama, dokud se barvy neprolnou. 

Uspořádejte dítěti narozeninovou oslavu s JumpingClay

Původně byla JumpingClay vyvinuta jako edukativní pomůcka do škol a školek, ale z důvodu stále se zvyšující obliby se nyní prodávají nejrůznější tvořivé sady i na doma. Za účelem efektivního vzdělávání JumpingClay nabízí také zajímavé výukové listy, díky kterým se děti učí různým oborům vědy např. o lidském těle, vodě, sluneční soustavě, rodokmenu apod. Velmi oblíbené je modelování na dětských narozeninových oslavách, kdy vyškolené lektorky zabaví děti tvůrčí aktivitou.

Nově modelovací hmota JumpingClay i na našem e-shopu!

Dětská sada JumpingClay 63 G (137 ml)

Sada modelíny jumping clay, která vykouzlí úsměv na každé dětské tváři. Pomocí dodaného obrázkového návodu a nástroje na modelování si každé dítě může vytvořit své figurky, které mu po uschnutí zůstanou trvalou hračkou či ozdobou. Netoxická, bez lepku pro alergiky, s nanočásticemi stříbra bez bakterií.

Více na: www.prochytrehlavicky.cz/detska-sada-jumping-clay-63-g-137-ml.html

 

Modelovací sada JumpingClay s 6+2 barvami a doplňky, 118 g

Sada obsahuje 6 barev modelíny v neprodyšných kelímcích a další 2 barvy v 5g sáčcích. Dále v sadě naleznete dvě vykrajovátka, víceúčelové tvořítko pro úspěšné modelování ve tvaru hlavy postavičky Pinocchio a přiložený ilustrovaný návod. Netoxická, bez lepku pro alergiky, s nanočásticemi stříbra bez bakterií.

Více na: www.prochytrehlavicky.cz/modelovaci-sada-jumping-clay-s-62-barvami-a-doplnky-118-g.html

 

 

Modelovací sada JumpingClay s 8 barvami 240 g

Sada obsahuje 8 kelímků barev hmoty Jumping Clay po 30 gramech a obrázkový návod krok-za-krokem, pomocí kterého jednoduše zvládnete vytvořit 12 figurek. Netoxická, bez lepku pro alergiky, s nanočásticemi stříbra bez bakterií.

Více na: www.prochytrehlavicky.cz/modelovaci-sada-jumping-clay-s-8-barvami-240-g-528-ml.html

 
                                                                                                                                                                                                                                    

Sada modelíny JumpingClay v plastové aktovce+ kniha o modelování + formičky + náhradní kelímky

Sada je dodávaná v praktické plastové aktovce s držadlem. S touto sadou může každý školák modelovat své 3D projekty snadno a s úsměvem. Netoxická, bez lepku pro alergiky, s nanočásticemi stříbra bez bakterií.

Více na: www.prochytrehlavicky.cz/sada-modeliny-jumping-clay-v-plastove-aktovce.html

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Modelovací hmota č. 1? JumpingClay! - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce