Inzerce
Inzerce
Inzerce

Modelovací hmota č. 1? JumpingClay!

Podpořte u dětí správný vývoj tvořením!

Učme děti hrou! Věděli jste, že jemná motorika je důležitá pro rozvoj řeči, myšlení i správné držení tužky? Vyzkoušejte novou modelovací hmotu na českém trhu JumpingClay, která podpoří správný vývoj Vašeho dítěte. Jak?

Modelovací hmota JumpingClay u dítěte rozvíjí jeho schopnosti a osobnost. Patří k základním pomůckám pro vývoj jemné motoriky, rozvoj kreativity, prostorové 3D modelování, soustředění, zvýšení sebevědomí a při práci s ní dochází k uvolnění a snížení hladiny stresu. Tvoření s JumpingClay způsobuje uvolňující efekt a jemná jasmínová vůně umocňuje relaxaci při tvoření. Modelování předmětů obohacuje všechny oblasti dětské psychiky. Navíc po práci s Jumping Clay zůstanou čisté nejen ruce, ale i pracovní plocha (za předpokladu suchých rukou a pracovní plochy). 

JumpingClay je vhodná i pro alergiky

JumpingClay je doporučena pro děti od 3 let, ale spoustu zábavy si s ní užijí i maminky nebo paní učitelky v mateřských školkách.

Inzerce

Modelovací hmota je pro děti příjemná, poddajná a 100% netoxická. Neobsahuje lepek, je tedy vhodná i pro alergiky, kteří s lepkem pracovat nemohou.

Je antibakteriální, což znamená, že obsahuje stříbrné nano částice, které eliminují bakterie, proto je hmota vhodná i pro práci v kolektivu bez rizika následného onemocnění.

Inzerce

Díky nano stříbru nejsou na ni bakterie

JumpingClay je ve světě velmi oblíbenou modelovací hmotou od roku 1998 a pravidelně jsou prováděny testování ve světově uznávaných laboratořích jako jsou Intertek či SGS, které opakovaně potvrzují, že JumpingClay neobsahuje žádné toxické či jedovaté kovy a látky.

Inzerce

Jednodušší než keramika, sama ztvrdne a navíc jde znovu změkčit

JumpingClay podobně jako u keramiky slouží k vymodelování výrobku, kde ale není nutné výrobek vypalovat či barvit. U JumpingClay stačí výrobek pouze nechat uschnout na vzduchu do dalšího dne a stane se z něj pevná a nerozbitná památka. Chcete hmotu znovu použít? Žádný problém, pokud hmotu správným postupem změkčíte!

Děti při práci s JumpingClay hmotu rozpracují vytahováním, tvarováním, plácáním, krájením nebo spojováním rukama, případně si mohou pomáhat přiloženými nástroji. Na dotek je hmota velmi příjemná a skvěle se s ní pracuje. Můžete ji využít na různých plochách od sponek, zrcadel až po magnetky.

Inzerce

Mícháním barev objevujte nové barvy a odstíny 

Modelovací hmota se vyrábí v 9 zářivých barvách. S JumpingClay stejně jako u vodovek můžete barvy míchat dohromady, objevovat celé barevné spektrum nebo barvy zesvětlovat či ztmavovat. Barvy se míchají tak, že se do sebe zapracují roztahováním hmoty rukama, dokud se barvy neprolnou. 

Uspořádejte dítěti narozeninovou oslavu s JumpingClay

Původně byla JumpingClay vyvinuta jako edukativní pomůcka do škol a školek, ale z důvodu stále se zvyšující obliby se nyní prodávají nejrůznější tvořivé sady i na doma. Za účelem efektivního vzdělávání JumpingClay nabízí také zajímavé výukové listy, díky kterým se děti učí různým oborům vědy např. o lidském těle, vodě, sluneční soustavě, rodokmenu apod. Velmi oblíbené je modelování na dětských narozeninových oslavách, kdy vyškolené lektorky zabaví děti tvůrčí aktivitou.

Nově modelovací hmota JumpingClay i na našem e-shopu!

Dětská sada JumpingClay 63 G (137 ml)

Sada modelíny jumping clay, která vykouzlí úsměv na každé dětské tváři. Pomocí dodaného obrázkového návodu a nástroje na modelování si každé dítě může vytvořit své figurky, které mu po uschnutí zůstanou trvalou hračkou či ozdobou. Netoxická, bez lepku pro alergiky, s nanočásticemi stříbra bez bakterií.

Více na: www.prochytrehlavicky.cz/detska-sada-jumping-clay-63-g-137-ml.html

 

Modelovací sada JumpingClay s 6+2 barvami a doplňky, 118 g

Sada obsahuje 6 barev modelíny v neprodyšných kelímcích a další 2 barvy v 5g sáčcích. Dále v sadě naleznete dvě vykrajovátka, víceúčelové tvořítko pro úspěšné modelování ve tvaru hlavy postavičky Pinocchio a přiložený ilustrovaný návod. Netoxická, bez lepku pro alergiky, s nanočásticemi stříbra bez bakterií.

Více na: www.prochytrehlavicky.cz/modelovaci-sada-jumping-clay-s-62-barvami-a-doplnky-118-g.html

 

 

Modelovací sada JumpingClay s 8 barvami 240 g

Sada obsahuje 8 kelímků barev hmoty Jumping Clay po 30 gramech a obrázkový návod krok-za-krokem, pomocí kterého jednoduše zvládnete vytvořit 12 figurek. Netoxická, bez lepku pro alergiky, s nanočásticemi stříbra bez bakterií.

Více na: www.prochytrehlavicky.cz/modelovaci-sada-jumping-clay-s-8-barvami-240-g-528-ml.html

 
                                                                                                                                                                                                                                    

Sada modelíny JumpingClay v plastové aktovce+ kniha o modelování + formičky + náhradní kelímky

Sada je dodávaná v praktické plastové aktovce s držadlem. S touto sadou může každý školák modelovat své 3D projekty snadno a s úsměvem. Netoxická, bez lepku pro alergiky, s nanočásticemi stříbra bez bakterií.

Více na: www.prochytrehlavicky.cz/sada-modeliny-jumping-clay-v-plastove-aktovce.html

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Modelovací hmota č. 1? JumpingClay! - diskuze

Poradna

Dobrý den. Mám doma zítra už 6měsíčního syna, v pátek večer začal mít zvýšené teploty. Vzhledem k nadměrnému slinění strkání věci do pusinky a v pusince náznak prořezávání zoubků, jsme to přirovnali k růstu zubů. Dítě bylo neklidné teploty trvaly do včerejška, v sobotu večer a v neděli teploty vyšplhaly až lehce nad 39°. Po podání Nurofenu sirupu horečka vždy klesla nebo odezněla na dobu 5-6 hodin. Včera už pouze zvýšená teplota 37,5°. Včera odpoledne jsem začala pozorovat výskyt vyrážky po hlavičce a čelíčku, za ouškama, bříško, hrudi a zádíčkách. Dnes ráno to bylo opravdu viditelné, ale pouze na pohled, na pohmat ne. Buď mě napadla 6. nemoc, z toho mám strach, jelikož mám doma ještě dvouletého syna, ale tomu vůbec nic není. Dále mě napadla alergická reakce, jelikož předevčírem a včera jsem podala příkrm, který měl poprvé v životě, nebyl na něj zvyklý a obsahoval krůtí maso. Dítě je nyní klidné, žvatlá si, hraje si, bez teplot, jen ta vyrážka. Děkuji moc za radu. Pavlína

Dobrý den. Omlouvám se,ale podle fotek nelze spolehlivě posoudit, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 09.03.2023, 09:52
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×