banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zounar - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ja já toho chlapa nesnáším.To je takový slizoun.Že hraje tak hnusnou roli v ordinaci to bych ještě chápala,že to je role.Ale on dělá i reklamy na vaření a tam je úplně stejně nechutný a slizký a to je tam sám za sebe.
mě přišel slizkej už v těch chlapech
@zuzka83 Tak můj typ to taky úplně nebyl,ale byl pohledný(na rozdíl od dnešních dob).Mě se víc líbil Mário Kubec (akorát nevím,jak se jmenovala ta jeho postava)
@veverka77 já z toho seriálu měla vždycky jen legraci, všichni byli tak blbí a trapní, až jsem občas musela koukat se zavřenýma očima ale vždycky se ráda podívám zas, je to fascinující dílo
@zuzka83 Jo jo,dílo vysoké umělecké hodnoty
A takový to býval hezký kluk...
@veverka77 V Chlapi a chlapi,že.
@Honafa Přesně na to jsem myslela
Po ordinaci ho taky nemusím
teď byl nějakou dobu v Co bude dnes k večeři... Já mám ráda toho Radka Kašpárka, on parádně mluví, holt skoro krajan se nezapře a ten Zounar se tam choval jak idiot. Dneska poprvé tam nebyl, tak jsem si aj říkala, že konečně nebudu poslouchat ty jeho kydy.
Já ho taky nemusím.
Já ho v ordinaci naprosto nesnáším

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40