banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zklamání - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, tak to moje velké nadšení z první menstruace po revizi vystřídalo zklamání.Včera jsem byla po šetstinedělí na kontrole a dopadla jsem hodně špatně. Manžel není v pořádku, což se dá vyléčit jen vitamíny a nějakou další léčbou, ale se mnou je to horší. Moje srdíčko se nechce srovnat a navíc dřívější gynekoložka nevyléčila něco, co měla... Doktorka mi oznámila, ať zase nasadím antikoncepci a na miminko nějaký čas zapomenu. Jenomže to já nedokážu. Od včera, co to vím jsem jako tělo bez duše. Drželo mne nad vodou to, že budeme mít brzy jiné a teď nevím, co dál. V kombinaci mých potíží a manželovými \"špatně vyvinutými\" sperm. prý nejsme vhodní pro početí. Fakt nevím, co dělat. Nekouřím, nepiju, drogy jsem v životě nebrala a žiju poměrně zdravě, co teda, kurňa, ještě dělám špatně??? Řekla bych, že je mi momentálně ještě hůř, než těsně po tom potratu. Kor, když mi ještě řekla, že moje miminko může být postižené a nebo se nám to nemusí povést nikdy... To jsou vážně slova do pranice. PS: Paní Mascha má můj obrovský obdiv!!! Já už bych to asi dávno vzdala...
Mrzí mě,to čím jsi si musela projít,a myslím si to samé co píší holky.Každopádně bych si toto tvrzení ověřila ještě na nějaké klinice nebo jiného gynekologa.Přeju hodně štěstí a hodně sil..
Ahoj, to je mi moc líto!! Já bych se možná na nějakou konzultaci taky obrátila na jiného doktora. Musí to být hodně těžké, ale zkus se zaměřit na něco jiného, koníčky, letní dovolenou... Zkuste se dát s manželem zdravotně dohromady a za nějaký čas bych to zkoušela. A je dobře, že tu jsou i jiné možnosti - např. IVF. Nevzdávej to, určitě se to jednou podaří a z vás budou šťastní rodiče Držím vám oboum palečky, ať je vám líp - na duši i na těle. Pá Marta
to je opravdu smutný. Možná by nebylo od věci zeptat se na názor jiného gynekologa. Jsou to taky jenom lidi, ale někdo má ten přístup přece jenom lidštější a dovede se líp vcítit do tvé situace.
to je mi lito..ale kdyz to nepujde prirozene,jsou i jine moznosti,umele oplodneni,adopce,..tak hodne sily:)
To je mi líto,ale já bych určitě neházela flintu do žita,přeci v dnešní době není možný,aby se nenašel nějaký způsob jak počít dítě,a když to nejde normálně tak jsou i jiné možnosti třeba IVF?Nevím jaké zdravotní problémy máš ale ty manželovi jdou určitě řešit jen to chce asi trošku víc času a než se tak stane tak přestaň smutnit venku je hezky vylez ven na sluníčko a uživej si plnými doušky léta,já to tak dělám protožě loni jsem touhle dobou ležela doma na gauči s nohama nahoře a snažila se co to šlo abych měla zdravé mimi ale nevyšlo to tak sem šla po 9tt na revizi a prázdniny probrečela co jsem udělala špatně,takže vím jak ti asi tedka jeDržím palce tobě i manžovi ať jste brzy v poho a hlavně oba zdraví

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40