banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zemětřesení v Karlovarském kraji - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
A to není vtipVčera jsem přišla po šichtě trochu později,jelikž mě v práci navštivila má bývalá kolegyn´ka,tak jsme šli ještě na kavčo.Domů jsem přišla kolem půlnoci,dala rachlou sprchu a usínám.Najednou divný pocit,jako kdyby se semnou třásla celá postel.Říkám si,vždyt´miláček je na noční,nepřevaluje se tuNaše fretka vedle v pokoji začala lítat po kleci jak šílená a pak mi došlo,že minulý týden bylo zemětřesení na Chebsku.A ono opravdu bylo a tuhle noc dokonce 3krát.Já pocítila to nejsilnější.Bylo prý až 3,9 té Richterovi stupnice.Fakt nepříjemný pocit.
taky jsem slyšela. Příroda je vzhůru nohama
Zemětřesení bych teda v ČR nečekala.To abysme se za chvíli báli že přifučí i nějakej twister
Jo jo, taky žiju na Sokolovsku. Dneska dokonce kolem desáte dopoledne mělo hodnotu přes 4 stupně. Jsem nachcípaná, tak ležím a léčím se a najednou se se mnou mírně třásl gauč a TV. Byl to zvláštní pocit.
@misanka No to je fakt,miláček ted´vstával po noční.Šel si lehnout až kolem 10.tý hodiny a taky mi ted´říkal,že ho cítil.
já si říkám, jestli občas nedosáhne to zemětřesení ze západu až k nám na jih, protože nedávno se mi stalo, že v chodbě spadly parohy, co visely na zdi, normálně z háčku a i lidi, co jsem s nima mluvila druhej den, taky říkali, že špatně spali
@mamina19 Teda, tak to je děs. A já si vždycky říkala, jak jsem ráda, že žiju v čechách.... žádné zemětřesení, žádné sopky, nejjedovatější tvor zmyje, nejzuřivější pravděpodobně kanec... a ono se to mění jako blázen. Zemětřesení je tu, nějaký nový hodně jedovatý pavouk na lukách... a co ještě?
to je hruza co
Zazila jsem to kdysi jeste v jugoslavii. Fakt neprijemne, clovek se citi docela bezmocne, co?
To se máš.To musel být zvláštní pocit.
Jj už tu psala Rhfenda, že to taky cítila... Docela zvláštní v našich končinách... Snad to dá pokoj.
teda to by clovek neveril, ceho se jeste dockame, ze?ja bych vubec nevedela co delat..tak snad to bylo posledni:)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40