banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Žárlí ten Váš na bývalé? - diskuze

21 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky,zajímalo by mě, jestli se stýkáte s některými bývalými parntery a jak na to reaguje Váš nynější? Žárlí, nebo vás podporuje v kontaktu?
Obcas se s nima vidim, vyjimecne i zamnerne. To si pak vzdycky uvedomim, jak je to skvely, ze mam doma to co mam Manzel nezarli, o vsech mych byvalych byl infomovan, ale zbytecne ho nezatezuju dalsima informacema. Moje \"kamarady\" respektuje, ale ze by me podporoval v kontaktu, to jiste ne.
No jelikož nemá moc na co, tak ani ne. Jen občas na mou první tříletou lásku. Ale bohužel nedopadl nějak moc donře prozatím- snad se to ještě změní... Ale já s nimi nikam nechodím. Já žárlím asi jen na jednu jeho bývalku, přitom si zároveň myslím, že za normálních okolností by mi byla dost sympatická!!!
S Davidem (Tadeáškovým tátou) se přítel baví bez problémů, stejně tak David s ním i když by mohl mít chuť ho zabít.. Ono jim vlastně ani nic jiného nezbývá To je hlavní... Co se týká ostatních bývalých neměl zatím Otík tu čest se seznámit, ovšem když jsem řekla o jednom kamarádovi (zároveň bývalém-ale to jsem snad ani nezmínila ) že vypadá trochu jako Jacob ze Stmívání tak to trocha žárlivých slov proběhla Během nadcházejícího týdne jsme k \"Jacobovi\" pozvaný na kávu Tak jsem na to zvědavá jak moc mě bude drahý střežit
ne,nema duvod,kazdy ma svuj zivot,jsme jen pratele..to je snad normalni.
Bohužel nemá na koho ale já žárlila za mlada, ale už ne
tak já se nestýkám, ale yž sme u našich tak sem za ním párkrát jela skrz auto a když je někdy potřeba, tak zavolám i před Květošem. Neřekla bych, že žárlý, ale určitý typ žárlení tam určo je. stejně tak když sme v přítomnosti jeho bývalé ženy
Ne nestýkám se,a ani bych se nestýkala,nemám to zapotřebí.
nebavím se s žádným svým bývalým, takže nežárlí. Jeden můj bývalý chodil/chodí do historického šermu (a mě do toho taky naverboval), takže jsme je s mým nynějším šli navštívit, když měli vystoupení v naší vesnici na hradě. A musím říct, že víc, než na mého bývalého žárlil na ostatní členy skupiny, kteří měli neustále nejapné sexuální narážky To bylo tak vše, nikdy jindy jsem se s bývalým nesetkala a nebavím se s ním ani s žádným jiným.
Můj bývalý se stýká víc s mým mužem než semnou, chodí spolu sportovat :))) Takže nežárlí.
s bývalýma se nestýkám, nemám k tomu důvod a jsme spolu už 10 let, takže nějaká žárlivost prostě nehrozí
Stýkáme se, nežárlí. Obvykle je u toho.
S nikým z bývalých se nestýkám, vzhledem k tomu, že jsme se odstěhovali 100 km pryč. A ani nevím, zda bych se stýkala, kdybych zůstala bydlet v rodném městě. Myslím si, že spíš ne.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40