banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

zamrzí - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
v neděli jsem poslal tchyni sms, že jsem ji nechala doma v mrazáku (byla na chytě) špekové knedlíky, že jí posílám několik kousků perníku a v Penny jsem ji koupila Floru v akci. Tak nějak jsem si myslela, že se mu \"bude klanět k zemi\", co umřel pan táta, tak si skoro nevaří, nepeče...občas jsem jí takhle už poslala. No jenže, asi jsem holt očekávala příliš...přišla zpět sms: do města jedu zítra, kdy Zbyněk přijede nalepit dlaždice?, jo a dík. Tak nevím, docela mě to zamrzelo a řekla jsem, že už na ní prdim a nic jí nepošlu a nekoupim.
Věřím,že Tě to zamrzelo.
Peti zamrzí to

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
4 hlasy

77 %
20 hlasů

8 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 26 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40