banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

zaclony - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Už jsem to sem asi psala, ale sháním pořád záclonu do dětského pokoje - musí být hodně dlouhá, máme okna až na zem. Nemáte nějaký typ v Praze kde je nějaký hezký obchod s velkým výběrem nebo třeba internetový obchod? Nemusí tam být nutně princezny, jen bych chtěla aby byla třeba malinko barevná nebo nějak zajímavá, ne jen čistě bílá. Děkuju moc:)
Já koupila v té KIKA,ale jen barevné, hezky laděné,bez dětského motivu a bylo to hezkéTady jsem našla výšku 210cm, paní bude mít určo více na výběrhttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34089467&tab=6
Zkusila jsi už Kiku? My tam kupovali záclony do několika pokojů (něco taky až na zem) a výběr se mi zdál dost dobrý.... i když dětské jsem zrovna nezkoumala.
@Sphinx Jojo, tam a v Ikee jsme byli, jenže dětské motivy mají buď jen krátké nebo je tam přes celou záclonu spiderman a to nechci:( Já tam ani nepotřebuju nějakou dětskou postavu, spíš mi jde o to aby to bylo trošičku barevné a v těch dlouhých už takový výběr nemají :(
@luciasek84 Zkus se podívat tady http://www.zaclonystyltex.cz/index.asp?menu=950mají tam několik dětských třímetrovek
Zkus na Letné, kousek pod Letenským náměstím, když jdeš dolů z kopce tak po pravé straně, je dobrý obchod se záclonami a i ti je tam ušijí.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40