banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Začala jsem zase cvičit - diskuze

69 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
A napíšu to radši sem, aby mě to nutilo vytrvat. Necvičila jsem hroznou dobu... no vlastně od léta. Jak byly ty hice, tak to prostě nešlo a po prázdninách jsem nastoupila do práce a bylo po ptákách... Výmluva se vždycky našla :))Ale protože obědy s kolegy začínají přinášet neblahé výsledky - bohužel i viditelné, tak jsem si řekla, že je potřeba s tím něco udělat.Můj cíl: Shodit 10 kg. Plán: 3 x týdně cvičení s Maruškou (musela jsem jí vymazat paměť :DD - no dobře tak drsné to nebylo, něco si ještě pamatuje, ale program jedu od začátku) a k tomu když budou síly sem tam Zumba. Plus - zdravější a hlavně střídmější strava. Sladké skoro nejím, takže hlavní bude omezit tučné jídlo a nežrat jako nezavřená. No sama jsem na sebe zvědavá. Ale fakt bych nerada, aby mě v červnu záchranáři tahali zpátky do moře....
tak Nadi, kolik ???? Čtu to až 19 den od startu. jak jsi na tom ?
@lucie73 Já chtěla psát až po měsíci. Ale když se ptáš, tak nebudu dělat mrtvýho brouka. Takže: - 4 kg, - 3 cm přes břicho (v nejširším místě), - 3 cm boky, - 3 cm pas (nejužší místo), - 2 cm stehno Daří se mi dobře jíst (míň, pravidelně a zdravěji) a hodně cvičit - 3x - 4x týdně Marušku a k tomu ještě 6 - 8 písniček Zumby (tj. dohromady to dá kolem hodiny čistého času).
@nadule1 tý jo, jsi dobrá, no to se nedá svítit, kdo se snaží, tomu to jde, já jsem u těch výmluv a sem tam mám záchvat
@lucie73 No Luci, velká výhoda je, že jsme do toho šli s Tomem spolu. Dokonce to byl on, kdo to vyprovokoval. Takže to se to dodržuje líp, když je podpora. Ale poslední dobou už je na něm vidět, že ho to přestává bavit a to se teprve ukáže, jak jsem dobrá, jestli to vydržím i tak. :)))
@lucie73 To chápu.
@nadule1 hm, já chroupu mrkev a Petr se nacpává buřtem, to je na moje nervy vražedný
všechno číst nebudu, ale tobě budu držet palce
@moninif JAK nebudu číst? To jsou moje instrukce, jak se čistit kopřivou. To je přímo povinné.
@zajic tak promiň, na mou omluvu, kopřivou se nalívám cca od půlky února. Stačí?
@moninif Sakra, aby ses neprecistila.
@sazicka neboj já se nalívám zcela nahodile a nepravidelně
@moninif To ani nemá cenu číst :)) Za držení palců díky :))
Nadi držím palce
@Zuzbr Díky, podpora moc pomáhá
Držím palce Nadi!
@Courtney Díky, budu to potřebovat :)))
vše začíná v hlavě, ty to dáš!
@Zavadilka Díky, doufám :))
drzim palce ja bych potrebovala neco na spek na brise a pak na ty \"madla lasky\" na bokach.. ty me zacinaji vadit dostjen se dokopat neco delat
@chezzie Proč myslíš, že jsem to napsala sem? Aby mě to donutilo se dokopat... myslím na to od ledna, ale ukázalo se, že myšlení na zhubnutí nestačí :DDD
@nadule1 jo, to ja vim, ja taky na to myslim kudy chodim, hlavne si porad rikam - zitra, zitra... ale uz tech zitrku bylo nejak moc
Držím Ti palce, taky bych potřebovala shodit 10-15 kg.
@tygřímáma Díky, Aničko. Snad se povede.
Tak to bych potrebovala taky. Jen ja nemohu ten sport. :( Tak moc nevim, jak to udelam, no asi budu muset nezrat.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40