banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Volný den - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dnes jsem byla s klukama na návštěvě u příbuzných. Sice jsme se moc nevídali, ale mají holčičku jako je Martík, tak jsme tam dnes vyrazili. Martí má potíže s cestováním v autě. Cesta byla 2 hodiny tam a 2 zpět. Zvládl to celkem dobře - spal jen půl hodiny po cestě domů. A když začal brečet, utišila jsem ho bonbonem. Kája byl taky moc hodný.Pěkně jsme si popovídali, kluci si pohráli. Bylo to příjemné a po dlouhé době úplně celý den jen pro nás...Večer kluci oba zapadli do postýlek a spí jako špalci.
to jsou šikulky, musím dnes pochválit i naše střeštidla, vždy za námi běhají z postele: dnes ani jednou
@Calamity J. Normálně se jim nechtělo vstávat ani ráno. A spali oba celou noc v kuse!!!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40