banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vodní kýla "hydrokéla" - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Zdravím maminky.Prosím o radu.Můj 3 mesicni syn ma od narozeni vodni kylu,ktera se zatim bohuzel sama nevstrebala.Pokud se tak pry nestane do roku hrozi mu chirurgicky zakrok :-( Mam mu varlatka podkladat,ale problem je tom ze je hned pocurany skrz (na rady jsme mu tam zkouseli davat vlozky do podprdy,menstruacni vlozky do plenek)ale nic.. :-( Prosim o radu co a jak mu do plenek dat aby jsme mohli varlatka podkladat?
Zkusila bych to zkonzultovat na tomto pracovišti s panem dr. Povolným, je velmi vstřícný, příp. ať Vás doporučí dále: https://www.babyonline.cz/nemoci-deti/jednodenni-chirurgie. Držím palce.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40