banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Voděodolná řasenka - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky ,je nějaké specialní odločovací mléko na tuhle řasenku?????Já si omylem koupila voděodolnou a nemůžu ji smýt.Včera jsem to žudlala všim co mám doma,a stejně na řasách trochu zůstalo.
Ano,existuje,v drogerce ti poradí.Já jsem měla na voděodolnou takový odličovací olejíček.
@Silvinka Já mám garnier sensitiv 2v1 a odlíčí mi i řasenku vodeodolnou
V drogerii by Ti měli poradit speciální odličovadlo na voděodolnou řasenku.Tím šudláním,jak píšeš,si řasy jen ničíš.
na voděodolnou se dělají spešl odličovadla, tak se poptej v drogérce :) ale je to zvláštní, mě nikdy ani voděodolná neodolala a šla dolu :)
Jo my jsme koupili Gabce na vánoce sadu tam byla voděodolná řasenka a k ní hned ta odličovací voda.Zkus se zeptat tam kde prodavají parfemy,určitě to prodavají i zvlášt.
chce to hodně mastný krém, jinak dolů nedostaneš, ale zas to pálí v očích a vyrábějí se spešl odličovací mléka, já většinou objednávám od Avonu nebo Oriflame a myslím, že je tam běžně mají...jinak snad každá lepší drogerie

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
4 hlasy

81 %
17 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 21 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40