banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Víkend a pondělí - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
V pátek jsem odvezla na víkend Rozárku k dědovi ,byla poprvé někde sama bez Báry. Čekala jsem že nejpozději v sobotu si pro ni pojedu ale ne, překvapila a zůstala do nedělního odpoledne ,dokázala to my tady měly s Barčou anarchii,tatínek byl v práci ,tak jsme si to tady užívaly. Barča ráno vždycky udělala snídani a přinesla mi jí do postele přes den jsme doháněly školu a koukala na telku,ven se mi v tom vichru nechtělo . V sobotu večer jsem slíbila že nechám přivézt pizzu,tak se na to celý den těšila . V 19:24 jsem jí objednávala, prý cca 100min,ok s tím jsem počítala . Ve 21:15 jsem volala jestli na nás nezapomněli a prý ne, že už vyrazil . Je to k nám pět minut . Ve 21:30 jsem je dořvala už pořádně...kdyby to nebylo pro Báru,tak bych si jí nevyzvedla,protože čekat víc jak dvě hoďky na pizzu co máme pět minut od baráku a co není restaurace,ale jen rozváží,to mi přijde víc než zoufalý, navíc bez omluvy. Jenomže když jsem Báře řekla, že pizza nebude,tak začala samozřejmě strašně plakát,celý den se těšila ,nezabírali ani kdyz jsem říkala že jí objednám druhý den obědu. V tom zazvonil pizzamužík tak jsem jí šla s velkým odporem převzít. Barča zblajzla půlku pizzy,velkej úspěch protože teď se jí moc jíst nechce. Dokoukly jsme Hodného dinosaura a šly spát. Využila místa u mě v posteli a šla ke mě v neděli byla opět snídaně do postele,pak jsem si ještě v posteli pustily Mě.Beana,Kryštof mezi tím kramařil po bytě. Odpolko jsem vyzvedla Rozárku,po dlouhé době jsem se tam viděla s bráchou a jeho rodinou. Dneska jsme byli dopolko na kontrole. Odpolko se chystáme na nákupy,protože zítra slaví kamarádka narozeniny a oslava bude u nás . Všichni se moc těšíme ,protože jsme se viděli naposled na Mikuláše
Tak ve 21.30uz by Fanda spal. To je Barca dobra,ze to vydrzela. Tak hlavne uz zadne choroby!!Jinak ti zavidim,jak je ted Krystof v noci hodny, Hana cele noci rve a porad chce byt pricucnuta. Asi se ji chystaj trojky nebo je to proste jen medvedarna. Nevim..
@Myšice Právě že Barča už byla taky ospalá. K tomu se celý den těšila Kryštofovi už jen poslední trojka vlevo dole a máme to ty poslední stoličky co rostou kolem druhého roku nepočítám ,s těma nikdy nebyl problém,vyrostly ani nevím jak tak snad to bude tak i tentokrát co Hani a MMR? Už jste byly nebo jsi to odvolala ?
@markíla Hanule nema ani jednu trojku a jeste ji chybi i dvojka dole,ale 4ky ma,ono ji to roste tak zahadne. Na priorix mame jit 26.3.myslim A vy?
@Myšice My máme jít 5.3. ale jsem domluvená s doktorem ,prý stačí naočkovat první dávku do dvou let, já myslela do 18m. Takže to můžeme nechat na podzim nebo konec léta . Ale nevím ,v Praze máme epidemii spalniček ,jestli budeme všichni ok tak ho možná nechám píchnout teď ,uvidím
@markíla Ja taky cetla do 18m a navic jsem to odlozeni podepisovala u mudry,ze musi byt kryta,ze je to na prani rodice. A to jdeme kdyz ji bude 16m a neco.Pokud bude ok,necham ji to dat, ty nemoci ted radi.
Supééééér holčičí víkend.
Holky jsou super s tou snídani :) To já se tady od chlapa nikdy nedočkám :)Hezký vikend jste si užili :)
Pizza po dvou hodinach moje decka by to sezrali i s tim poslickem ze to prinesl tak pozde... Peknou pohodu jste si udelali o vikendu, tak at je v klidu i tyden

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40