Vánoce, Velikonoce, Oslavy - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 1 354 příspěvků
velikonoční pohlednice :)
Velikonoce 20141.Zuzbr + jezurka+ zajíc2.danicka84+ Zuzbr+ jezurka3.chezzie+ danicka84+ Zuzbr4.Andrea81+ chezzie+ danicka845.DanaS+ Andrea81+ chezzie6.amalie2011DanaS+ Andrea817.tygřímáma+ amalie2011+ DanaS8.Liberte+ tygřímáma+ amalie20119.Ady. S + Liberte+ tygřímáma10.Meridene+ Ady. S + Liberte11.bongieMeridene+ Ady. S 12.Borda+ bongieMeridene13.HankaŽ+ Borda+ bongie14.Evulik 25+ HankaŽBorda15.Jana A+ Evulik 25+ HankaŽ16.Kydka+ Jana AEvulik 2517.Sarkai + Kydka+ Jana A18.Lenďa84+ Sarkai + Kydka19.škubanek+ Lenďa84Sarkai 20.mtina + škubanek+ Lenďa8421.Lendrunka+ mtina + škubanek22.nadule1+ Lendrunka+ mtina 23.Honafa.+ nadule1+ Lendrunka24.CourtneyHonafa.nadule125.sweety77Courtney+ Honafa.26.zajícsweety77+ Courtney27.jezurka+ zajíc+ sweety77netajná Jana A
dorazil, děkujiMoje tajná BOLko
Dani, prisel vcera :-) jen jsem to zapomnela napsat, ze jsi tajna tam neni, ale myslela jsem si todruha tajna bolko
Nevím, kde se zaseknul. Asi nemůže sem do té díry trefit, to víš, má to přes půl republiky Nezoufej, teď jdu spát a až se odpoledne vzbudím, tak už tu určitě budeŠkubánek a Mtina
Suprdruha tajna bolko
jak neprisel:( andrejce uz jo a byla to jedna varka:(:(:((a tak přeji všem najednou
Haničko vám takydruha tajna bolko
Halóóó jsem to já? Mě ještě druhý pohled nepřišel...a mááááááááám i druhýýýýýýýý Dana S
To jsem prosím já, tvoje tajná BOLka Zapomněla jsem to tam napsat a uvědomila jsem si to až druhý denSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?s
25 %
25 hlasů
71 %
70 hlasů
4 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 99 unikátních návštěvníků