Vánoce, Velikonoce, Oslavy - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 1 354 příspěvků
velikonoční pohlednice :)
a ja dekuji vsem zucastnenym,preji krasne velikonoce a tobe Pavli,za zprostredkovani diiiiiiikydruha tajna bolko
ono to fakt nekdy bloudi.ja treba posilala naraz minule ivuliskoj ke zlinu,evce do opavy a tygrici do strancic a tygrice hlasila druhy den prichod a do opavy za vic jak tyden.no des.a ostatni holky se hlasily plus minus tri dny..a ivulisek treba taky az za dlouhovelikonoční pohlednice :)
achjo, druhe daneS nedoslo moje prani, a ja je posilala zaraz s adnrejcinym:(:(:(
velikonoční pohlednice :)
Velikonoce 20141.Zuzbr + jezurka+ zajíc2.danicka84+ Zuzbr+ jezurka3.chezzie+ danicka84+ Zuzbr4.Andrea81+ chezzie+ danicka845.DanaS+ Andrea81+ chezzie6.amalie2011DanaS+ Andrea817.tygřímáma+ amalie2011+ DanaS8.Liberte+ tygřímáma+ amalie20119.Ady. S + Liberte+ tygřímáma10.Meridene+ Ady. S + Liberte11.bongieMeridene+ Ady. S 12.Borda+ bongieMeridene13.HankaŽ+ Borda+ bongie14.Evulik 25+ HankaŽBorda15.Jana A+ Evulik 25+ HankaŽ16.Kydka+ Jana AEvulik 2517.Sarkai + Kydka+ Jana A18.Lenďa84+ Sarkai + Kydka19.škubanek+ Lenďa84Sarkai 20.mtina + škubanek+ Lenďa8421.Lendrunka+ mtina + škubanek22.nadule1+ Lendrunka+ mtina 23.Honafa.+ nadule1+ Lendrunka24.CourtneyHonafa.nadule125.sweety77Courtney+ Honafa.26.zajícsweety77+ Courtney27.jezurka+ zajíc+ sweety77netajná Jana A
dorazil, děkuji
Moje tajná BOLko
Dani, prisel vcera :-) jen jsem to zapomnela napsat, ze jsi tajna tam neni, ale myslela jsem si todruha tajna bolko
Nevím, kde se zaseknul. Asi nemůže sem do té díry trefit, to víš, má to přes půl republiky Nezoufej, teď jdu spát a až se odpoledne vzbudím, tak už tu určitě bude
Škubánek a Mtina
SuprSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
19 %
13 hlasů
0 %
0 hlasů
7 %
5 hlasů
56 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků