banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

včera, jak sme dali malýho do hajan, sme seděli a Květoš mi... - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
včera, jak sme dali malýho do hajan, sme seděli a Květoš mi říká, že su poslední dobou taková \"jiná\", věčně napružená, nervozní a urážlivá. Tak sem mu opět vysvětlila, že za nějaký čas tu bude další mimi, voda neteče a sem na vše kolem baráku sama a malý svýma hysteričákama mi na náladě nepřidá. A že je ho věčný \"to se nějak udělá\" mi už začíná lízt krkem. Tak sme si chvíli povídali, pomohlo to. ale i tak dokud nepoteče ta voda, budu pořád jak na trní a rozhodí mě i hožené ponožky na zemi v obýváku
Doufám, že to povídání bylo k něčemu dobré a už nejsi na vše sama.
pry nervozni, no ja bych uz vrazdila
Nemít vodu a neustále přemýšlet kde vyperu,jak umeju sebe a děti,z čeho budu vařit,mýt nádobí a pod.tak se ze mě během pár dnů stane vraždící maniak.Pokud jsi jenom napružená a nervozní,tak bys měla nosit svatozář.
To úplně chápu
Já ti řeknu tajemství. Já bejt takovou dobu bez vody, tak jsem taky napružená, nervozní a urážlivá. A ani nemusím být těhotná.
@nadule1 Nadi, to není těhotenstvím, fakt. toto sou opravdu závažný věci a ne nějaké prkotiny, co mě vytáčí. Ale Květoš to moc nechápe, však se prostě nepere, spláchne se kýblem a umyje se nádobí v ruce, ale o tom to není, že
@ivulisek Pch. Ať mě vezme do baráku bez vody. Za 3 dny se k tobě coby andílkovi vrací. Protože já bych mu kýbl asi omlátila o hlavu jak bych byla nervozní a hádává
@ivulisek Po třech dnech by mě klepla pepka.
Ja jsme pry taky takova - teda urazliva nerekl - ale vecne negativni a nastvana a porad ho kritizuju.A prej porad!! To miluju - tkaova blbost,ze porad.Mohli by nam dat trochu kredit,ze to muze byt tim tehotenstvim ze?!Tem se to mluvi
Ale je bezva, že umí naslouchat.
To je dobře, že jste si to vyříkali

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

9 %
1 hlas

91 %
10 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 11 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40