banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vašíkův karambol - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Včera nás s Vašíkem propustili z nemocnice. V sobotu se srazil s naší fenkou a spadl hlavou na beton.Po půl hodině rozmýšlení jsme ho naložili a dovezli na pohotovost. To už byl problém ho udržel v bdělém stavu a chtělo se mu zvracet.Sestra na pohotovosti nám místo pozdravu,řekla,že to nic není,že takových hlaviček tu mají mraky.Poslala nás na rengen. Tam to byl horor, třičtvrtě hodiny jsme čekali než dorazila sestra...měla jsem co dělat aby Venda neusnul a nepozvracel jim to tam. Pak ho chytla za tu hlavu a třískla mu s ní na ten rentgenový stůl,samozřejmě se rozeřval jako blázen. Museli jsme povolat i manžela,aby vůbec nějaký snímek udělala.A ještě na něj zvyšovala hlas,no já z toho byla uplně mimo,ale vzhledem ke své povaze,jsem se nezmohla ani na A natož na B. No a pak zpátky na pohotovosti nám lékař oznámil,že je tam prasklina a že si nás tam nechají.Na dětském byli všichni strašně moc hodní a Vašík se vůbec nebál a byl zlatíčko. Večer ho ještě čekalo CT mozku. Museli mu píchnou nějaké tři injekce na oblbnutí. Holky,to bylo strašný , držet v ruce skoro bezvládné tělíčko, které je vyděšené a snaží se něco říce,ale nemůže hýbat pusou . A na CT nás opět obsluhovala ta stejná sestra jako na rentgenu Naštěstí CTdopadlo dobře. Prasklina se potvrdila a ještě tam našli hematom. K tomu měl ještě otřes mozku. Dnes už by lítal jako drak,ale musí být do konce týdne v klidu, no jsem zvědavá jak se nám to podaří .
Přesně vím,co prožíváte!Malej měl taky prasklou lebku a to 6cm,CT mozku,RTG vše mu museli dělat pod narkozou,pak si poležel na JIP,kam jsem nemohla!Taky se naštěstí krvácení do mozku nepotvrdilo a po týdnu nás propustili domu!Přeji brzké uzdravení a pevné nervy!A ta setsra se teda měla chovat líp!
Ahoj Jani, jsem ráda, že se všechno vyvíjí dobrě a že už by chtěl Vašík lítat a taky, že už jste doma. Protože, prasklina a hematom zní v této souvislosti dost hrůzostrašně. Musel to být fakt horor. Tak ať už je jen dobře.
tyyyyjo Jani ,držím palečky at\' je vše vpořádku
teda Jani úplně mám husinu. Vašík je čertík,ale že až tak...,ta sestrano,blivajz-co k tomu dodat víc. Hlavně aby byl Vašík už v pořádku.
Tak doufám, že ta pipina sestra nezpůsobí, že by měl Vašík jednou strach z doktorů a sestřiček. Posílám jednu uzdravovací pusu.
jejda já mám slzičky v očích.Museli jste si prožít peklo, hlavně, že už je Vašík v pořádku.Teda, ale ty sestře bych od plic řekla něco nehezkýho!!!Fuj baba.
Ježííš, Jani.. To je mi líto. Ať se Vašík brzy uzdraví!
chudinka malej, ještě že jste jeli. Chování te sestry je otřesné, ale naštěstí jste se s ní setkali jen dvakrát a ostatní byli hodní. At je malému brzo líp
chudinka malej, ještě že jste jeli. Chování te sestry je otřesné, ale naštěstí jste se s ní setkali jen dvakrát a ostatní byli hodní. At je malému brzo líp
Některé ty sestry jsou fakt můry.Mě kolikrát příjde,že nemůžou mít ani děti,jak jsou hnusný Vašíkovi posílám velké pofoukání! Chudáček si užil.Ať se brzo uzdraví makovička
Jani, ten přístup je děsnej, fakt.....se svou cholerickou povahou , bych tu babu sjela , ani by nemrkla Jinak držím palečky , ať je Vašík brzo fit ☼
Drzime vam vsechny palecky
Tak snad bude v pořádku. Tu sestru bych tedy potkat nechtěla.
Teda posílám pofoukání a přání aby s vašík brzo uzdravil.Ten přístup personálu je strašný

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40