banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Už blije - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ach jo.Tobíšek už začal blít ty hleny.V krku má rudo až to pěkné není.No v pondělí zajdeme na kontrolu.Doktorka řekla mu udělá crp a asi nasadí atb.No je to stejná viroza,kterou už měli několikrát.Maty je naštěstí v pohodě,ještě má trošku rýmu,ale to se dá a šel by v pondělí už do školky,ale uvidíme co bude ještě přes víkend.
BobíšekUž je mu dneska líp?
@veverka77 Jojo je.Včera už kakal normálně.Byli jsme u doktorky, tak už Smectu co jsem mu hned nasadila nemusí.Ale nasadili jsme probiotika.Rýmu sice ještě trošku má,ale už ne zelenou a v krku ho trošku bolí.Budou oba dva ještě týden doma.
@Zuzbr Tak to je fajn,že je to lepší
bobek, přeju, ať je brzo v pořádku...achjo, sotva začala školka, že?
@Courtney tak tak
ježíš, chuděrka, ty nemoci jsou děsný, pořád se po těch dětech něco tluče :-(
@Myšice A ještě má Tobiášek průjem.Tak nevím zda to není z nějakého sirupu co už od doktorky dostal.Jenže zase si říkám,že by měl ten průjem od úterka ne až od dneška.
@Zuzbr a nepřidala se mu k tomu taková ta blicí a kadící viróza?
@Myšice To ne.To on blije z těch hlenů,dusí se z nich a pak ho nutí na blití.
@Myšice To jo.Od ledna byli kluci zdraví až doteď.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40