banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Určitě je výborný.Na mě teda strašně složitý.Obdivuji tě,že... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Určitě je výborný.Na mě teda strašně složitý.Obdivuji tě,že ho děláš tak často.Ja bych ho dělala tak jednou za rok.A co nakonec finančně?Nevýjde to nastejno jak kupovaný?
Pokuď nakoupím surovin v akci tak to mám do 100Kč a velikost je rozhodně větší. Jinak pracný to je,ale čím častěji to dělám, tím mě to příjde jednoduší
@Ady.S Ja tě obdivuji vždycky jak píšeš,že to děláš.A ted ještě vím jak pracně.Tak to klobouk dolu.
Jak dlouho ho jíte?U nás by se snědl hned.A to je fakt škoda času.
@Honafa Záleží jestli zůstane doma, to pak asi týden.Pokuď ho rozdám po rodině, tak je taky hned pryč. Musím to tam ještě dopsat, musí se nechat tak 5 dní odležet.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
4 hlasy

77 %
17 hlasů

5 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 22 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40