banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Uklidily jsme Maruscine hracky - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
No ty vole... to je desna prace. Zvlast s Maruskou, ktera to ruzne presypava a prohlizi. Ale zas ma pekne cistej hraci koutek, par veci jsem vyhodila a je mi jasne, ze ani nejvetsi uklid ty hracky nezredukuje, takze jen co skonci projekt koupelna, tak musi zacit projekt Maruscin pokojik, protoze mame co delat, abychom v obyvaku uchranili sedacku jako jedine misto bez hracek.Odpoledne jedeme k zubari. UCHBoli me podbrisek, nemam MS a mam jebak na cele. Coz znaci spis pro MS nez nobeho zajicka.
jste šikulky a můžeš mít teď dobrý pocit, že má Maruška uklizeno.
U nás dnes taky probíhal úklid hraček... Já to vymyslela a kluci zorganizovali. Docela dobrý... Stejně jich je tu teda hafo, ale jsou aspon trochu přebraný :DDD Já bych radši nového zajíčka než MS :))))
jebák na cele ještě nemusí značit MS, ta ještě nepřišla tak to ještě nevzdávej

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
6 hlasů

77 %
27 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 35 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40