banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ukázněnost národa - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Nebo lidí v Karviné.Když už jsme se bavili s tím revizorem,říkal nám plno historek.Jedna z nich byla,že i oni jsou strašně málo informovaní.Že třeba mhd udělali v Karviné nějaký úsek na kterém se neplatí.A on to nevěděl.A když vstoupil do autobusu a vytáhl odznak - půlka lidi zpanikařila a běželi si okamžitě cvaknout.Druhá půlka byla v klidu a hádali se,že tam se neplatí.On byl tak zblblý,že utekl.Co vy-která která půlka by jste byli?
Nevím - asi by záleželo, jestli bych fakt věděla, že je to zdrama
ja bych automaticky cvakala listky pri nastupu..tudiz bych ani nevedela,ze je nekde neco zdarma
Co se tyce mhd kde to neznam.ptam se..kdyz poradi blbe..co uz..Ale byla bych ta co krici ze je to zadarmo;))

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40