banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Trocha romantiky - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Nedávno jsme byli na svatbě, děti nadšené ze zážitků. S manželem se na sebe i po 15-ti letech tlemíme jak puberťáci, všímavý Honzík říká: \"Vy vypadáte jakkdybyste měli mít zase svatbu.\"Já tvrdá žena byla naměkko a jsem ráda, že je z nás cítit ten klid a láska a děcka to vnímají, možná jim to do života k něčemu bude.
To je krásnéMimochodem,stihla jsi v červnu ten koncert IM?Možná jsi to někde psala,ale nějak to prošlo mimo mě...
@veverka77 Na koncertě jsme nakonec nebyli, byla jsem tak nějak unavená, fyzicky a po té co jsem shlédla co budou hrát i psychicky. Moje nej skladby vyhodili a dali tam jiné. Týden před tím jsme se stěhovali, manžel měl horečku, nějak jsem se toho zážitku dobrovolně vzdala, ale vyhrožuju manželovi, že ho tam ještě jednou dostanu.
My se taky s Pepou tlemíme na svatbách jak puberťáci a jsme rádi, že jsme si nenachystali na naši svatbu něco takového jako jezení knedlíčkové polívky jednou lžící a tak.Děti spíš říkají: \"Nedělejte ostudu\"Ne, jasně, myslím, že když se rodičové mají rádi, že je to pro děti dobrý vklad do života. I když se neumí chovat na svatbách.
Super
Krásný
Co svatbu,ale určitě jste vypadali,že si chcete udělat další miminko.
@Honafa Ne:-). Řekl to v době, kdy jsme jen seděli na gauči vedle sebe a dívali se na telku.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40