banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

travesti show 2 - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky Bolky,byla to bomba!!!!!!Až někde u vás budou,jděte.Vřele doporučuju.Nesmělo se fotit,ale mám fotečku se šéfem,vetřela jsem se do šatny.Holky,to byl pohled.......Roxette,Madonna,Petr Kotvald,Christina Agillera,Shakira,Lucka Bílá,Helena Vondráčková,Hana Zagorová.Prostě bylo to super.Dcera byla nadšená tak,že padl nápad je mít na maturáku.2,5 hodiny zábavy,vyčištěná hlava,super odreagování.
myslím že budou v dohledné době v Brně na Šelepce,tak se asi taky vydáme
super,tise zavidim
Já byla kdysi 2x a mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc jsme se nasmáli
Taky jsem na takovém vystoupení byla. Je to supr...člověk se pěkně zasměje, protože si občas udělají legraci z hostů
@rodinka Zaměřili se na pána v první řadě,kousek od nás,a ten byl terčem jejich srandiček.Ještěže měl smysl pro humor
tak to věřím že to bylo prima. Asi jste se dost pobavili.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40