banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Top mléko - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Zdravím všechny a chci s podělit o zkušenost s mlíkem nutrilon. Obě děti vyrůstají na mléku nutrilon od narození. Bohužel jsem kojit nemohla a tady byla pro mě jasná volba. Oběma dětem chutná dokonce i mě starší dítě do tří let nebyl skoro nemocen, tak určitě nutrilon to mateřské mléko zastoupilo jak to nejlépe bylo možné. Dcerka je ještě malá a doufám že bude vše stejné. Za měsíc bude přecházet na mléko 2. Zůstávám věrná a nutrilon 2 je jistota.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
3 hlasy

82 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 17 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40