banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

To sedí, aneb politická korýtka - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Předesílám, že následující jsem zaslechla v rádiu, tak doufám, že to interpretuji správně.Hejtman Libereckého kraje kandiduje do Senátu (zřejmě je přesvědčen, že tam bude lidu ještě prospěšnější, proč by to jinak asi dělal, že?), tak se bude rozhodovat o jeho nástupci. Kandidáty neznám, nikoho nesoudím (ani mi to nepřísluší), proti nikomu nemám nic osobního, ale že jedním z potenciálních náčelníků v hejtmanském sedle je pan Korytář, to mě teda dost pobavilo.Jméno na to má, tak jen ještě zbývá něco předvést...(Toho pána neznám, nikdy jsem o něm neslyšela a skutečně si z něho pro jeho jméno nechci utahovat, jen mě fakt dostalo. Jak příznačné.)
tak ten určitě volby vyhraje
Dobry jmenoNomen omen

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40