banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

To je dneska den. Začalo to ráno ve 4, když přišel Kubík, že... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
To je dneska den. Začalo to ráno ve 4, když přišel Kubík, že ho bolí v krku a rozpálený byl jak kamínka. Takže bylo jasné, že zůstane nejméně do konce týdne doma... Já ráno před odchodem do firmy ještě stihla napsat mail do jídelny a odhlásit obědy do konce týdne a najít tel. číslo do školy a zaúkolovat Toma, aby tam zavolal. Kubíka jsme nechali doma samotného. Když jsem se v půl deváté vrátila, tak ještě spal... a teplotu měl pořád. Tak jsem ho vzbudila a šup k doktorce. Angína jako vyšitá. Takže antibiotika a kontrola příští pátek. Snad mu brzy zaberou a bude mu líp, protože zatím nechce vůbec jíst... ale aspoň pije, to je důležitější. No a večer budeme muset s tatínkem vymyslet, jak se o to dítě prostřídáme.... Moc si tu školu po prázdninách neužil :))Hezký den, holky.
Ať je Kubíkovi brzy lépe.
to jsou radosti... Tak snad to nějak vymyslíte... Mě takhle Kuba lehl před vánocemi, taky dobrý :-)
To mě mrzí.Přeju, aby se mu brzo ulevilo.Určitě to vymyslíte.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40