banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

To byla noc - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak na dnešek jsme se opravdu vyspali.Do půlnoci v pohodě,od půlnoci po půll hodce do dvou vzhůru,pak krmeni ,protože mi večer snědla jen trošičku kaše,pak byla do půl čtvrté vzhůru,měla ucpaný nosánek,nemohla dýchat nosem a musela mit dudu,bez něj nespala a s ním zase nemohla dýchat.Odsavala jsem jí,soused si musel myslet ,že jí snad vraždíme,to bylo křiku.Pak jsme jí vzali k spbě,pořád se tam přetáčela a mrskala sebou,ale usnula.v půl šesté rána jak z děla,tatka nám spadnul z postele,páč se tam ta naše slečna roztahovala a vystrnadila ho.a od té doby je zase vzhůru.ted už teda spinká.Holky za jak dlouho tak začne ustupovat kašel????Dávám jí mucosolvan sirup 2 denně.
Tak to znám taky,kašel už léčíme týden a pořád je malej hrozně zahleněnej,rýmy jsme se na chvilku zbavili a teď začíná na novo.Už se těším na léto, že snad ty nemoce pominou!! K mucosolvanu nám Dr. předepsala sirup na roztažení průdušek, že malej začal i sípat. Teploty naštěstí ustoupily, uvidíme ve čtvrtek na kontrole, co nám řekne.Myslím, že ještě týden budem léčit.
Ahojky, to mě mrzí. Ta rýma to je prokletí. Ten kašel má zřejmě taky od ní. Jak ty hleny stékají... Takže si myslím, že kašel se zlepší, až odezní aspoň trochu ta rýma. Držím palce a přeju pevné nervy.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
6 hlasů

76 %
26 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 34 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40