banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

těhotenství po antibiotikách - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky. Jaký máte názor na otěhotnění po antibiotikách? Měla jsem chycený průdušky. Těhotná nejsem,ale budou mě čekat plodné dny. Děkuji za Vaše názory. Hanka
ahojky, brala jsem antibiotika (penicilin) těsně před ovulací na angínu a jak jsem je dobrala, tak za 2 dny byla angína zpět, tak jsem brala Summamed (to už jsem byla těhotná), podle věech vyšetření jsou mimča v pořádku, jsem v 25.týdnu. Penicilin je určitě neškodnej, a ten Summamed schválila gynekoložka, že taky je v pohodě. Jinak bych se zeptala doktora na konkrétní ATB, protože záleží, co v nich je za účinnou látku. Ale jestli je bereš před ovulací nebo první týden po ovulaci, tak je to taky v pohodě, to embryo ještě není uhnízděné.
@hopik ahojky. děkuji. já beru něco na bázi penicilinu. Já už se ptala dopředu. teď ATB beru a doberu ve čtrvtek. OVU by se měla dostavit tak v neděli nebo pak v týdnu, mám to všelijak. Děkuji moc. Půjdu do toho a snad bude vše v pořádku!
já jdu do toho,dobrala jsem včera a ovu budu mít kolem středy.Buď a nebo dle mého je důležité to co bude po tom a aby se to dobře uchytilo a pokud už jsi zdravá
Ahojky. Moc děkuji za vzkazíky. Už je to 10 měsíců od potratu a moc bych si mimi přála, ale nechtěla bych zažít znovu tu bolest, proto mám teď pochybnosti.
Ahoj, brala sem antibiotika 3 týdny na boreliozu, ty nezabraly, tak mi doktor nasadil ještě silnější, znovu na tři týdny a v té době jsem otěhotněla. Hned ale v pátém týdnu následoval spontánní potrat.podle doktora ale léčba antibiotiky a borelioza s potratem nesouvisela, spíš to byl jiný problém, který mi zjistil z vyšetření krve až po potratu. já bych to neřešila a vše nechala na přírodě. Hodně štěstí.
Tím že ATB snižují účinost HA, tak je možné otěhotnět. Ale zas na druhou stranu když jsme těhu máme si dávat pozor na jakékoliv prášky, tak hrozí že si pak tělo poradí samo ať tak či tak.
ahojky,já bych to neřešila.kamoška v práci se snažila o mimi čtyři roky.pak dostala lepší místo,tak začla brát HA,kdyby náhodou.jenže chytla zánět okostice.na to dostala dost silná ANTIB.ty jí pochopitelně narušily HA,a zároveň vyléčily skrytý zánět,kvůli kterému nemohla otěhotnět a nepřišlo se na něj.a pochopitelně také byla hned těhu.malá má teď rok a půl a je zravá a šikovná.tak šup šup do snažení.držím

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40