banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

těhotenská žloutenka - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Smiřuju se s mým osudem, každým dnem se cítím lépe, drží mě myšlenka, že mohu otěhotnět přirozenou cestou - ta šance tu je. Mluvila jsem s mamkou a ta mi řekla, že má teta dříve dvakrát potratila díky těhotenské žloutence, kterou ji později zjistili. S mojí sestřenicí pak musela ležet celé těhotenství v nemocnici, aby ji donosila. Co myslíte, že bych potratila z toho samého důvodu? Zítra jdu na kontrolu, tak se doktora zeptám a pak písnu. Díky za jakýkoliv příspěvek. Jsem ráda, že vás mám a že se mám komu svěřit. Pa
držím
Ahoj, budu moc držet palce, ať brzy vyjde
je mi fakt moc lito co se ti stalo,musis verit,ze to priste bude ok.Drz se a pis pis pis,trochu se ti aspon ulevi.
Ahoj,no to nevim, to by jsi asi vedela, ze mas cukrovku ne?A ze by se tak rychle vyvinula tehotenska cukrovka, to se mi nezda.Ted jsem cetla v nejakem odbornem clanku, ze i u zdraveho jedince je az 40 % vajicek geneticky postizeno a jak psaly holky, priroda vi co dela, kdyby se to melo opakovat nekolikrat, tak by to asi problem byl, ale tohle asi opravdu potka hodne holek. Verim, ze budes brzy zase v poradku .
Pardon, ne žloutenka, ale CUKROVKA!!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

80 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 41 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici