banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Takže včera se den vážně vyvedl :-) Sice jsem nic nedopsala,... - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Takže včera se den vážně vyvedl :-) Sice jsem nic nedopsala, ale naučila jsem se kus od Bon Joviho :-) A přemluvila mého drahého, at mi opraví kolo, co se mu podařilo pokazit. A i přes to, jaký byl hic a mu šílené vedro jsem ho přemluvila kolem půl sedmé výlet na kolo...bylo to tak skvělé, já tu jízdu na kole vážně miluju, ale dnes už ho nepřemluvím, to je jasné a já budu odkázána opět na rotoped. No, jinak jsme to zazdili dvěma pivkama, mám milion nových štípanců od komárů, ale to neva. Akorát vlastně jedna dost blbá zpráva-volala mi ségra, že si škaredě zlomila nohu, chtěli ji hned operovat, ale podepsala revers s tím, že dva týdny nechodička a další tři týdny normál sádra. Takže nám padlo to září.Jinak dnes-zcivilním svůj xichtík a porost na hlavě, skočím nakoupit a pak snad konečně něco dopíšu. Počkám, jak přijde drahý z práce a něco vymyslíme. Krásný den všem :-)
Silvinko,užijte si s manželem víkend bez kluků na 1
Hezký den. Ségry je mi líto. Hlavně, aby jí to dobře srostlo.
pěkný den a odpočívej a užívej si
Přeji krásný den.
Hezký den.
hezký den bez dětí
@moninif Děkuji :-)Je to vážně relax, protože oni teď po sobě dost šli, na jednu stranu si hráli, na druhou se furt prali, prostě kluci....Takže trochu klidu opravdu neuškodí, myslím, že i sousedům :-D

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
5 hlasů

76 %
22 hlasů

7 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 29 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40