banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak ten den hezky začal. Dopoledne jsem konečně upekla ty ro... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak ten den hezky začal. Dopoledne jsem konečně upekla ty rohlíčky, bohužel Markétka dneska byla k ničemu, spíš než pomáhala, škodila. Pak jsem vygruntovala koupelnu a teď jsem se vrhla na nádobí. Jenže když jsem myla sekáček od mixéru, tak jsem tam s ním nechala kus palce. Au au..docela to bolí a snad poprvé v životě se mi při pohledu na krev neudělalo dobře. Stárnu a blbnu. No nic, čekám, až to přestane krvácet a jdu zas něco dělat, snad zůstanu do večera celá.
Holky já už pak raději nic nedělala. Následně asi hodinu na to, jsem se praštila do hlavu. Znám ten dům nazpamět a stejně občas zapomenu, že je něco menší než já a narovnám se..ach jo..Dnešek snad bude lepší
ajajajajaj..auiiii Leniiii.Neorezavej se!Doufam,ze si se pak uz nalozila jen do postele.Marketka bude asi normalni dite,ze skodi
konečně se taky objevilo dítě které u cukroví škodí a né pomáhá,už jsem myslela,že takový děti mám jenom já paleček foukám a doufám že není v rohlíčkách
Leni,doporučuju už dnes nic nedělat,uvař si kafčo,hoď nožky nahoru a relaxuj.Práce neuteče,ona na Tebe počká.
@tygřímáma Presne tak.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
4 hlasy

77 %
20 hlasů

8 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 26 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40