banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

tak jsem si udělala večer na BOL - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky no nezlobte se,ale na to všehno se prostě nedá reagovat,to bych tu musela sedět tak týden Jsem ráda že konečně po dlouhé době se dostávám do reality- díky Vám...Je fajn že to tu funguje,tak jak má a konečně si počtu v klidu a noťas je jen můj,když miláček spímějte se krásněpa Janča
Jsme na tom stejně, čtu a čtu, ale reagovat na všechno nelže
@887 pardon chtěla jsem říct nelze
sme na tom podobně,nestíhám
já taky nestíhám číst všechno a to sem chodím na chvilku ráno, po obědě a večer taky na skok
Jani, tuhle snahu, reagovat na vše, jsem vzdala už dávno ....jsem ráda , že si něco vůbec přečtu

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

23 %
26 hlasů

2 %
2 hlasy

13 %
14 hlasů

47 %
52 hlasů

15 %
17 hlasů

Celkem hlasovalo 111 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici