banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak budeme mít Nelinku :) - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem dneska ráno byla na ultrazvuku, pan doktor (jinak mám doktorku,ale poslala mi k němu na lepší utz) mi všecho ochotně ukazoval, všechny orgány atd.. jsme zdravý a krásný! Zatim jsme koncem pánevním, ale to se snad otočíme, včera tam dělala v noci takový rodeo, že o to nemam strach..A jsme prej ženská Mám ooobrovskou radost!!! Holky, to bylo tak krásný vidět, jak zívá, šmrdolí si tam prstíčkama a tlapátkama Dala jsem fotečky do galerky, kdybyste se chtěly juknout na tu naši princezničku! A pozdravujeme vaše miminka
mooc gratuluju,jo a krásné jméno
No super ženských není nikdy dost,hlavně teď je to tady samý kluk
Jééé, tak to je krásné a jméno také moc pěkné.
Konečně jste se dočkali, že. Tak ať se té vaší princezničce dobře daří.
Moc gratuluju, je to krasny videt, jak se tam ma, vid? Ja u toho vzdycky skoro brecim dojetim
no super a moc pekne jmeno..gratuluji

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40