banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

tak a je to zase tady a tentokrat ve vetsi mire.mala ma opet... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
tak a je to zase tady a tentokrat ve vetsi mire.mala ma opet vztekaci obdobi mela to uz jednu dobu ale pak ji to preslo a byla pohoda krasne si hrala a byla uplny zlaticko ale ted uz asi 14 dni jak neni neco podle ni a nebo ji neco nejde tak chytne nerva zacne brecet,dupat nohama a vztekat se!!!zahodi si treba cumel a pak breci ze ho chce tak ji reknu tak si ho podej a ona se zacne vztekat ze ne za maminka ma podat no ale prece ji nebudu delat otroka co stim????skakali byste jak mala piska nebo byste ji v tom nechali.....snazim se ji vysvetlit ze se to takhle nedela ze kdyz neco chce musi to rict hezky a pod.ale nezabira to!!!!
já teda neskákáma u nás stačí jen naznačit že ne a dsende na zem a vzteklá jak pestakže ji říkám pořád dokola že nebude pořád po jejím a basta.když už začne některou svou scénu tak odcházím vedle do místnosti a většinou malá do deseti sekund přijde a chce pomazlitjsou to prostě vyčúránci
já teda neskákáma u nás stačí jen naznačit že ne a dsende na zem a vzteklá jak pestakže ji říkám pořád dokola že nebude pořád po jejím a basta.když už začne některou svou scénu tak odcházím vedle do místnosti a většinou malá do deseti sekund přijde a chce pomazlitjsou to prostě vyčúránci
unáse to taky tak, ěsíc klid a pak z ničeho nic týden na zabití a to s tím podáním taky, nebo s vyhozením do koše \"ne Kitošek (tak si říká) ale maminka\" a dupne si, takže já mu jasně dám najevo, že \"on\" si to vyhodí, nebo podá a basta a pokud něco chce, tak musím poprosit.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40