banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Svačinka - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj, jaké smetanové krémy jsou u vás oblíbené? Poradíte jaké jsou nejlepší po roční dítko?
My Si vyrábíme Ostraváček sami z čerstvé smetany a tvarohu. Dosazují lehce medem. A kluci to milují.
Syn ochutnal Lipánka až někdy před druhým rokem. Tím, že měl rád bílé jogurty (Selský, Hollandia, řecký), do kterých jsem mu dávala ovoce, tak jsem žádné Bobíky a Pribiňáky neřešila, vadily mi tam škroby, cukry... Jinak dělávám domácí pribiňáček. Z kupovaných bych osobně šla do Lipánka. Ale uvidíte, co u vás doma zaujme
Ahoj, u nás u dcerky 3 roky vede Pribinacek nebo Lipánek, ale nemá ho každý den. Mladší dcerka 10 měsíců jí čistý bílý jogurt
Ahoj, u náš je oblíbený Bobík, dětem hrozně chutná! Mladší ho nejraději s rohlíkem snídá a starší syn si ho bere do školy na svačinku, protože mu chutná a zasytí ho.
@HelliZ Ahoj, u náš je taky Bobík NEJ a má dobré složení - je bez éček a konzervant. Mrkněte na jejich nové video https://www.youtube.com/watch?v=d__a3bt9lAo ukazují jejich výrobu.
@Donovalka Zdravím, my jsme ještě smetanové krémy taky nezkoušeli dát - dcera má 11 měsíců, myslíte, že už jí můžu Bobíka taky dát?
@KlarissaM Určitě, to už je velká a jak tady psaly holky, složení má Bobík fakt dobré a je bez éček.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40