banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

superfit vel.25,26 zimni - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
prodavam goratexove boty,jako nove..vel.26http://www.e-detska-obuv.cz/zimni-detska-obuv/2681-superfit-5-00080-00.htmlvel.25http://www.detskeboty.cz/karta.php?id=31084&velikost=36cena 550 a postovne
jo a koukni do nakupu,davala jsemtam odkaz na vyprode zimni obuvy
@Liberte Dekuju. Jojo, od Bati mu jsou, tak zrejme Viking bude lepsi. Cenu neresim, na tomhle se setrit neda.
@Terča80 ja take moc ne,ale resim uz boty pro vytrvalostni a zkusene pidi chodce a meli tam akorat pro nas boty,to ze je to lonsky model me netlaci,letosni je za stejnou cenu jako superfit,viking a vsechny takove dobre boty,dobre umi poradit ohledne velikosti a popsat obuv jaka je...no a je fakt,ze za cenu dvou superfitu,ktery jsou spis pro zacatecniky a mene zdatne ,mam dvoje zimni boty a jeste celorocni navleky do snehu,deste,rosy apod..a postovne a porad je to levnejsiu 2 je to uz znata navic mame problem uzke nohy a 10km prochazkobehua nesnasime hrube ponozky,puncochace a dalsi ptakoviny na zimu pri oblekani
@Liberte Já to nemyslela tak, že pohrdnu výprodejem, to vůbec ne, jen že je mi jedno, která značka je dražší, hlavně že to bude funkční a bude mu to sedět.Pěkně jsi pokoupila...já si boty v e-shopu netroufnu. Potřebuju to minimálně vidět a osahat, jak se otevírají...klidně i bez Eldy...třeba v létě tenisky, ale zimní boty za dvojku, to bude muset panáček jít se mnou a obout si to tam.
@Terča80 ja kupuji jedine pres net..ale jim roste noha pomalu a maji male nohy na 4 roky
Jéééé, kupovat nechci, ale můžu tě zneužít? Čeká nás první nákup zimních bot a přesně takové (goretex, superfit) bych si představovala pro Eldu, ale děsím se jeho vysokého nártu...jak moc se dají rozevřít? Asi by to chtělo spíš něco se zipem až dolů, viď?
@Terča80 Superfity jsou na uzkou nohu. Jsou to totiz jedny z mala bot, ktere Marusce a me sedi. A moc se otevrit nahore nedaji. Ale my kupujeme porad jeden klasicky model - pohorecky s prezkama a na leto sportovni sandaly, mozna toho delaji vic.
@Terča80 ale hezky je povolis a roztahnes uplne a [pak jen stahnes ..proste i snerovaci jsou dobre obouvatelne,nasi je umeli obouvat od 2 let sami,to meli poprve zimni boty
@Terča80 tak oni nemaji zip,ja takove boty ani neznam,jsou kotnikove,snerovaci a nebo muzes koupit na suchy zip,tyhle jsou na normalni a uzsi nohy,pokud jsou mu treba boty od bati,tak superfity budou uzke,vikingy jsou siroke,a drazsi...nam do tehle i v -20 stacila obycejna funkcni ponozka vox teplotni tridy A,tj,letni apod.
@Terča80 kecám, přesně tyhle http://www.detskeboty.cz/detska-obuv/detske-zimni-boty/viking-3-81420-255.htm
@twigginka Ty jsou super! Diky moc.
@Terča80 vloni jsme měli Viking ... dva suché zipy, bez problémů se daly rozveřít - něco takového http://www.detskeboty.cz/viking-3-81490-535.htm

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
6 hlasů

76 %
25 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 33 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40